5 راه برای شروع فوری فروش استخر پیش ساخته

تقسیم بندی کرد. اصولا استخر پیش ساخته نه تنها به عنوان استخر های تفریحی و استخر شنا بلکه به عنوان استخر پیش س

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تقسیم بندی کرد. اصولا استخر پیش ساخته نه تنها به عنوان استخر های تفریحی و استخر شنا بلکه به عنوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی و استخر پیش ساخته کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. بشر از دیرباز، به آب تنی کردن و شنا کردن به عنوان تفریحی که ذاتا ایجاد نشاط می کند، علاقه داشته و از چندین هزار سال پیش به هر آبگیر و برکه ای می رسید، خصوصا در فصول گرم سال، تنی به آب میزد! این پارچه ها دوام بسیار خوبی در برابر وزن و حجم بسیار بالای آب داشته و همچنین رطوبت نیز تاثیری بر روی آن نخواهد گذاشت . اینتکس برای ساخت بدنه بیشتر استخر های پیش ساخته فریمی خود از پارچه برزنتی و یا پی وی سی چند لایه و پلی استر استفاده کرده است که هر دو جنس از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . ساخت استخر با آجر ، باید توجه داشت که آجرها فقط در مقابل نیروهای فشاری مقاومت خوبی دارند . به این نکته هم باید توجه داشت که این گونه استخرها، براحتی قابل جابجایی بوده و اگر صاحب آنها خواستار تغییر محل سکونت خود باشد، می توان به همان اندازه ای که آن را آسان نصب کرده، استخر را جدا کرده و با خود به مکان جدید انتقال دهد!

انواع استخر پیش ساخته تولید شده توسط این برند، به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی محبوبیت زیادی هم به دست آورده اند. سطح آنتی باکتریال و در عین حال قابل انعطاف استخرهای پیش ساخته، میزان ضرب دیدگی های رایج در استخرها را به صفر می رساند و از شیوع و بروز انواع بیماری های پوستی نظیر قارچ و اگزماهای ناشی از شنا در استخرها، جلوگیری می کند. پس از آن نیز به صورت کامل محصول مد نظر خود را انتخاب نموده و سعی کنید تا استخر خود را با قیمتی ارزان و در عین حال با عرضه خدمات پس از فروش ثبت سفارش کنید. استخر پیش ساخته فایبرگلاس می تواند برای استفاده در محیط های مختلف بهترین انتخاب باشد. شوفاژکاران یکی از بزرگترین تولید کنندگان استخر فایبرگلاس است و ما تعدادی ابعاد مختلف از جنس رزین پلی استر برای انتخاب ایجاد کرده ایم که متناسب با هر سبک طراحی و اندازه حیاط خلوت است. تعیین هزینه و قیمت گذاری استخرهای پیش ساخته کار بسیار پیچیده ای است زیرا این قیمت گذاری به عوامل بسیار زیادی بسته به محیط زندگی شما بستگی دارد به خصوص در این دوران که قیمت هر وسیله و تجهیزاتی به صورت لحظه ای تغییر می کند. ​This po​st was generat᠎ed by GSA Co nt ent Ge​ne ra​tor DEMO᠎.

شما می توانید محصولات اینتکس را با قیمت بسیار ارزان و مناسب با گارانتی سلامت و اصالت خریداری کنید . پیمانکار ساخت استخر نقش اصلی کیفیت نهایی را در کاشیکاری استخر به عهده دارد . فرآیند ساخت این نوع استخرها بسیار هزینه بر، پر دردسر و سخت است. قیمت استخر پیش ساخته اینتکس در مقایسه با ساخت استخر های بتنی در ابعاد یکسان بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه بوده و بسیار مناسب برای کسانی است که قصد پرداخت هزینه کمتر برای داشتن یک استخر خانگی و بسیار زیبا در ابعاد بزرگ هستند . تجهیزاتی که برای ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نظر گرفته می شود را از یاد نبرید. به همین دلیل فضایی برای رشد جلبک در این استخر وجود ندارد. برای آب بندی این نوع استخرها می توان از تایل های آب بند استفاده کرد و یا اینکه پس از نصب استخر پیش ساخته با استفاده از مواد آب بند، آن را ضد آب کرد. با توجه به منطقه و محیطی که باید استخر پیش ساخته در آن نصب گردد، نهایتا در مدت 7 روز می توان این محصول را نصب کرد و سپس از آن استفاده نمود.

سپس با توجه به این ویژگی، فایبرگلاس در صنایع دیگر هم راه پیدا کرد و محصولات متنوعی با آن تولید شد که یکی از این محصولات استخرهای آماده است. استخرفایبرگلاس از میلیونها نخ شیشهای در هم تنیده که با رزین پلی استر پوشانده شدهاند، ایجاد میشود. جدا از این مسئله، این استخر می تواند در صنایع خاصی همچون صنعت پرورش ماهی هم مورد استفاده قرار گیرد! در ادامه، با استفاده از نرمافزارهای طراحی ، طرح استخر به صورت سهبعدی ایجاد میشود. این نوع استخرها به دلیل مزایای زیادی مانند مقاومت بالا در برابر خوردگی، حرارت، شکستگی و نشت آب، سبک وزنی و امکان تولید به شکلهای مختلف، در طراحی و ساخت استخرهای شنا، استخرهای خانگی و حتی در برخی مواقع برای استخرهای عمومی ورزشی استفاده میشوند. اینتکس همچنین برای ساخت پایه ها و فریم محصولات خود از فلز هایی همچون استیل یا آلومینیوم یا پلیمر فایبرگلاس استفاده می کند . یکی دیگر از مزایای ساخت استخرهای پیش ساخته می توان به هزینه پایینتر این استخر ها در مقایسه با سایر استخرها اشاره کرد؛ با توجه به اینکه این استخرها نیاز به بتنریزی یا آرماتور بندی ندارند، در نتیجه نیازمند هزینه کمتری هستند. پله ها به گونه ای هستند كه لغزش نداشته و حتی می توان از سنگ نیز در طراحی آن استفاده كرد.