7 کارها باید فوراً درباره عینک شنا

این یکی از عینک های استاندارد اروپایی و ملی است که دارای نشانه های استاندارد برای کیفیت و ویژگی های یک عینک ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این یکی از عینک های استاندارد اروپایی و ملی است که دارای نشانه های استاندارد برای کیفیت و ویژگی های یک عینک است. این عینک دارای پوشش استاندارد ضد مه، عدسی پلی کربنات محکم و بندهای سیلیکونی است که ساعت ها و ساعت ها در معرض کلر و سایر مواد شیمیایی استخر مقاومت میکند. قیمت عینک های تفریحی ارزان تر از سایر عینک های استخر می باشد. علاوه براین، از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند. علاوه براین، به دلیل درگیر کردن تمامی عضلات بدن، موجب کاهش وزن و خوش ترکیب شدن اندام می گردد. به همین دلیل نماد اصلی مرکز شهر رشت، مجسمه میرزا است. خانهای که حالا به عنوان موزه میرزا کوچک برای عموم بازگشایی شده در اصل بخش باقیمانده از خانه پدری است. عینکشنا باعث میشود که شما به راحتی دیوارههای استخر را ببینید و به آنها برخورد نکنید. به همین دلیل آشنایی با این بزرگمرد تاریخ و آشنایی با آن باعث میشود با بخش مهمی از تاریخ ایران آشنا شوید. لذا برای افرادی که چشمانشان حساس به درخشندگی محیط هست گزینه مناسبی می باشند. یکی از معضلات افراد عینکی هنگام شنا این است که به دلیل نزدن عینک طبی نمیتوانند فواصل دور را به درستی ببیند.

این قسمت از راهنما به شما کمک میکند که کدام رنگ لنز برای شما هنگام شنا بهترین کارایی را دارد. در فروشگاه اینترنتی شناتو با توجه به عرضه انواع مختلف عینک شنا استخر میتوانید عینک استخر ارزان قیمت و گران را باهم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشد. عینک های شنا غیر اصل و ارزان در بازار بسیار زیاد است و شما هزینه کمتری پرداخت می کنید ولی طول عمر این عینک ها بسیار پایین بوده و مجبور به خرید مجدد عینک شنا می شوید. با آگاهی از موارد ذکر شده، خرید شما راحت تر صورت می پذیرد و به پیشرفت عملکرد کمک خوهد کرد. یکی از معایب این عینک، مشکل در یافتن و خرید چسب های آن اشاره کرد. پیش از بررسی ویژگیهای عینک شنا، در ویدئویی زیر راهنمای خرید عینک شنا را مشاهده خواهید کرد. عینک های مسابقه ای (حرفه ای) را معمولا شناگران حرفه ای در هنگام مسابقات مورد استفاده قرار می دهند و به دلیل تنگ بودن بند تعبیه شده در عینک که به جهت عدم نفوذ آب به داخل آن عموما به طور دائمی مورد استفاده قرار نمی گیرد. شناگران می بایست در خرید عینک به نکاتی از قبیل عینک ضد UV، ضد بخار و ضد خش بودن عینک ها توجه کنند.

بنابراین شناگران از عینک های حرفه ای استقبال زیادی نمی کنند. این تاریخ غنی باعث شده تا آنچه امروز به جا مانده تنوع زیادی داشته باشد. البته که همین درزگیری مناسب سبب میشود تا مکش پوست اطراف چشم به خوب صورت گیرد و کمی شناگر را در حین ورزش اذیت کند. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror از 4 نقطه اصلی عینک و همینطور پل بینی بسیار منعطف و فلکس دارد که باعث میشود شنا برای شناگر بسیار لذت بخش تر شود و همینطور عینک نرم و نشکنی داشته باشید. نزدیکی عینک به چشم، باعث کاهش مقاومت آب میشود و نیروی هیدرودینامیکی شما را برای شنا کردن افزایش میدهد. اگر انتخاب شما یک عینک شنا ساده بدون مارک برای کودکتان است، قیمت عینک شنا بچه گانه نسبت به مدل های بزرگسالان ارزان تر است. اگر قرار باشد از بین مشاهیر گیلانی یک نفر انتخاب شود، بدون شک آن میرزا کوچک خواهد بود. با اینکه چسب های طبی مورد استفاده در عینک های بدون بند، کششی بر روی سطح پوست ایجاد نمی کنند اما برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب نمی باشد. برای کمک به کودکان برای عادت کردن به استفاده از عینک، پیشنهاد می شود که آنها را در فرآیند انتخاب مشارکت دهید و همچنین از آنها بخواهید که عینک را در حمام یا زمان آب بازی های کودکان، امتحان کنند.

همچنین میتوانید آنها را تشویق کنید که از عینک در حمام یا وان حمام استفاده کنند. شما میتوانید با توجه به راهنمای بالا اقدام به خرید بهترین عینک شنا حرفهای کنید. بنابراین ارزش بررسی همه گزینههای موجود برای یافتن بهترین عینک شنا وجود دارد. جنس لنز عینک: لنز عینک در دو جنس پلاستیکی (پلی کربنات): این جنس عینک ها جنسی است که بر روی نود درصد عینک ها موجود است، این مدل لنز ها به دلیل سبک و ارزان قیمت بودن این مدل عینک ها بسیار پر طرفدار است ضخامت لنز این مدل عینک شنا بر روی مشخصات خود عینک نوشته می شود. به سبب سفت و سخت بودن بند ها و قالب عینک، فشار های غیر قابل تحملی بر روی پوست اطراف چشم وارد می شود. لنز های کوچک به دلیل فشرده بودن عنصر های سازنده ی لنز، دید کامل و با جزئیاتی برای شناگر مهیا می سازند. عینک هایی که از لنز های کوچک ساخته می شوند، دید شناگر را محدود می سازند. عینک شنا با لنز تیره: این عینکها بیشتر برای استخرهای روباز کاربرد دارد، چون این استخرها در معرض نور مستقیم خورشید قرار میگیرند، افرادی که درون آن به شنا میپردازند، ممکن است در اثر این نور اذیت شوند. This po​st has be​en  do᠎ne by GSA Con tent Gen​er ator D᠎emoversion.

آخرین مطالب