دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

کتاب سئو وردپرس به زبان ساده

آموزش سئو یکی از مهمترین فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود. در قالب یک کتاب PDF ما نکات لازمی که باید در ساختار سایت و محتوای خود پیاده کنید تا فروش سایت و فروشگاهتان بیشتر شود را گفته ایم. خرید بک لینک و استفاده از شبکه های PBN تکنیک هایی هستند که با استفاده از آن ها می شود برای وب سایت خود بک لینک ساخت؛ اما باید بدانید که این موارد در دسته سئو کلاه سیاه قرار می گیرند (و در بعضی موارد سئو کلاه خاکستری). در دوره آموزش سئو کلیه تکنیک های سئو درون صفحه و تکنیک های بیرون صفحه تدریس می شود. تصمیم گرفتیم تا به درخواست بازدید کنندگان سایت، بخش مجزایی برای آموزش رایگان در نظر بگیریم تا شما وبمستران عزیز به صورت کاربردی با جدیدترین تکنیک های روز سئو در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید. این بخش از دوره، برای سایت های شرکتی یا خدماتی یا حتی آموزشی، بسیار کاربرد دارد. بنابراین اگر به افزایش فروش یا ارائه خدمات بیشتر فکر میکنید، این کلمات را فراموش کنید! استراتژی برندسازی در شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر از خدماتی است که بعضی از شرکت های خدمات سئو ارائه می دهند.

کتاب الکترونیکی: Off Page SEO یا سئو خارجی چگونه انجام می شود؟

ارتباط و شبکه سازی با خبرنگاران: با بکارگیری شبکههای اجتماعی رابطه خود را با مطبوعات و رسانههایی که متناسب با حوزه فعالیت شرکت هستند حفظ کنید. اما وقتی که گوگل متوجه این کلاه سیاه ها باشد سایت را پنالتی می کند. شما تا اینجای کار سایت را طراحی کردید، به کمک روش های مختلف از جمله سئو کاربر را وارد سایت کردید اما با این کتاب الکترونیکی یاد می گیرید که چطور آن ها را تبدیل به یک خریدار کنید و به شما پول پرداخت کند. دلیل این امر این می باشد که با جایگاه بالاتر گرفتن در نتایج موتور های جستجو مثل گوگل، عملا ورودی به سایت شما افزایش پیدا می کند. امروزه سئو سایت و جایگاه بالاتر گرفتن در نتایج موتور های جستجو، از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. به همین دلیل امروزه، فراگیری سئو سایت یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های هر کسب و کاری به شمار می آید. آیا در این مقاله توضیحات کامل یا قابل فهم از موضوع ارائه شده است؟

به اولین مرجع ارائه دهنده آموزش سئو به صورت کاملا کاربردی برای وبمستران، خوش آمدید. طبیعی است که مخاطبان یک سایت خرید ماشین، به دنبال آموزش کامپیوتر نیستند و شاید از هر هزار نمایش بنر، فقط ده نفر وارد سایتتان شود. این چک لیست ، به بررسی مهم ترین اصطلاحات رایج سئو در سال ۲۰۱۸ پرداخته و به نوعی یک واژه نامه تخصصی سئو می باشد. به کمک دوره آموزش تولید محتوا، نه تنها مقالههایی تولید خواهید کرد که در فروشتان موثر هستند، بلکه درسهایی بزرگ دربارۀ مشتری و نحوه تعامل با او یاد میگیرید. سایت هایی که از تکنیک های کلاه سیاه کمک می گیرند با هر آپدیت الگوریتم های گوگل کاملا در معرض خطر افت رتبه قرار دارند. در دوره آموزش سئو تکنیک های کلاه سفید تدریس می شود. این بخش یکی دیگر از بخش های چک لیست های ضروری برای وبمستران می باشد که در آن لیست اصطلاحات سئو به خلاصه بیان شده است. با این وجود که الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل مرتب تغییر میکنید ولی همچنان مدیران و سئوکاران حرفه ای هنوز معتقدند که بک لینک های دریافتی و سیگنالهای شبکه اجتماعی هنوز هم دارای قدرت هستند! فراموش نکنید که فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز مانند موارد مطرح شده در سئو درون صفحه دارای اهمیت است.

در دنیای دیجیتالی امروزی، شبکههای اجتماعی نقش مهمی را در بازاریابی کسب و کارهای مختلف بازی میکنند و اهمیت آنها در ایجاد یک استراتژی بازاریابی مناسب بر کسی پوشیده نیست. درسهایی که قطعاً در بازاریابی کسب و کارتان به کمک شما خواهند آمد. امیدواریم مطالب کاربردی را در اختیار شما عزیزان گذاشته باشیم. به صورت کلی می توان الگوریتم های گوگل را به دو دسته کلی الگوریتم های هسته اصلی و الگوریتم های جانبی تقسیم می شوند. احتمالا میدانید تمامی فعالیتی که موتور جستجوی گوگل انجام میدهد، به کمک یک الگوریتم هسته مرکزی و یک سری الگوریتم های فرعی انجام میشود که مثل بازوهای الگوریتم هسته عمل میکنند. منظور از این محتوا در واقع محتوایی است که ۱۰ برابر بهتر از بهترین نتیجهای که هم اکنون میتوانید در نتایج جستجو برای یک عبارت یا موضوع کلمه کلیدی خاص پیدا کنید. دیگر بعد از این همه سال که بک لینک ها در تعیین نتایج جستجو پادشاهی میکردند، زمان آن رسیده بود که گوگل یک تغییر قابل توجهی را ایجاد کند و البته این کار را کرد! ولی رتبه های واقعی EAT عامل اصلی رتبه بندی نیست، طبق اعلام گوگل از داده هایی که از انسان های جامعه مورد آزمایش خودش، جمع آوری میکند در ربته بندی تاثیر ندارد ولی میتواند در رتبه بندی کمک کند، زیرا ما قبل از این الگوریتم نیز میدانستیم که گوگل سایت های کم اعتبار و غیر ایمن را در نتایج قرار نمیدهد.

بررسی الگوریتم های گوگل

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

کتاب آموزش سئو در 30 روز

سلام دوره بسیار عالی بود خیلی چیزها یاد گرفتم از جناب آقای قورچیان واقعا از صمیم قلب تشکر میکنم بابت نحوه تدریس فوق العادشون که واقعا مطالبی ارائه شد که کاربردی و عملی بودند. در واقع موتورهای جستجو راه های ارتباطی هستند که این قضیه را عملی می کنند. الان قادرم در کمتر از ۲ ماه یک وب سایت را به نتایج اولیه گوگل برسانم. رتبهبندی نتایج در گوگل بهدست کیست؟ این روزها دوره آموزش سئو سایت به یکی از پرمخاطب ترین دوره های آموزشی تبدیل شده است و اکثر کسانی که صاحب وب سایت می باشند، برای بهینه سازی آن باید دانش کافی در این زمینه را داشته باشند. 9. برند سازی انجام می گیرد. بخش عظیم ترافیک اطلاعات در اینترنت توسط تبلیغات معتبر موتورهای جستجو صورت می مشاوره سئو گیرد. معتبر ترین موتورهای جستجو عبارت اند از گوگل، بینگ و یاهو – اگرچه شبکه های اجتماعی گوناگون و مدل های دیگر ترافیک اطلاعات نیز می توانند برای سایت شما بازدیدکننده ایجاد کنند، اما موتورهای جستجو روش اصلی هدایت کاربران بیشتر در اینترنت است.

الگوریتم های گوگل در سئو

این الگوریتم با داشتن روش های خاص خود می تواند نتایج وب سایت ها را بسیار بهینه تر کرده و با خوشه بندی محتوایی بهترین محتواهای موجود در هر وب سایت در بالای خوشه قرار دهید. یکی از ابزارهای مهم در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی، شبکه های اجتماعی است و یکی از روش های قوی و موثر در بازاریابی، بازاریابی شبکه های اجتماعی است. یکی از مهم ترین الگوریتم های گوگل ، الگوریتم مرغ مگس خوار یا Hummingbird است که کار آن تفسیر سرچ ها و فراهم کردن نتایجی که به منظور کاربر نزدیک تر است می باشد. همان طور که گفته شد، گوگل برای عناوین طولانی جریمه ای در نظر نمی گیرد، ولی تکرار غیرعادی کلمات کلیدی به طور غیر عادی را متوجه می شود و احتمال آن وجود دارد که از این نظر برای صفحه جریمه در نظر بگیرد. بهینه سازی داخلی سایت به شما این امکان را می دهد تا کلمات کلیدی به دست آمده را به محتوای مورد علاقه مخاطبان سایت خود تبدیل کنید. این کلمات همان کلمات کلیدی رقیبان شماست. موارد جستجو شده، همان کلماتی که کاربران آنها را در فرم جستجو تایپ می کنند دارای اهمیت فوق العاده ای می باشند.

اما در واقع این متن همان چیزی است که شما باید انجام دهید. در حقیقت رتبه بهتر وب سایت در موتورهای جستجو به رونق کسب و کار اینترنتی شرکت ها می انجامد چیزی که از آن به عنوان بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتال مارکتینگ یاد می شود. در واقع الگوریتم گوگل پاندا را به عنوان پالایه جستجو می شناسند، این الگوریتم برای اولین بار در سال 2011 مشاهده شده است. با استفاده از تکنیک های ارائه شده در هر روز، می توانید در مدت کوتاهی در موتورهای جستجو و به خصوص گوگل رتبه بالایی را کسب کنید! چه سایت شما ارائه دهنده محتوا، سرویس، محصول و اطلاعات باشد و چه در مورد هر چیز دیگری باشد، این موضوع کاملا ثابت شده است. برای اینکه قادر باشید رقیبان و سایت خودتان را تجزیه و تحلیل کنید باید کار با ابزارهای مختلف را بلد باشید که بعضی از آن ها مجانی و تعدادی هم پولی هستند این ابزارها سایت شما و کسب و کار رقیبانتان را از نظر سئوی داخلی و خارجی بررسی می کنند و بعضی از آن ها یک اطلاعات آماری از کاربران شما خواهند داد و برای تهیه و تولید محتوا با ارزش به شما کمک خواهند کرد این ابزارها براساس آمارهایی که به شما داده در رشد کسب و کار شما نقش مهمی دارند.

علاوه بر کیفیت محتوا، رعایت اصول نوشتن بهینه و سئو مقاله هم باید رعایت کنید. الآن علاوه بر انجام سئو سایت های خودم ، کسب و کار جدیدی در حوزه سئو و بهینه سازی سایت شروع کرده ام. تمامی کارآموزان در انتهای دوره به یک متخصص سئو تبدیل خواهند شد که به راحتی می توانند هر سایتی را بهینه سازی نمایند و در کلماتی که می خواهند در صفحه اول گوگل مشاهده کنند. البته این نکته را به یاد داشته باشید که پنگوئن گوگل الگوریتمی است که معمولاً سایت ها را بر اساس صفحه جریمه میکند. همچنین مدیران شرکت ها و صاحبان وب سایت ها جهت ارتقاء رتبه سایت خود در موتورهای جستجو به ویژه گوگل و پیشی گرفتن از رقبای خود نیاز به یادگیری تکنیک ها و استراتژی های جدید سئو دارند. این دوره آموزش سئو کاملا تخصصی و حرفه ای بوده و شامل تمامی وب سایت ها اعم از وردپرس، جوملا، دروپال، پرستا شاپ، اپن کارت و سایت های ASP و دیگر سایت ها می باشد و شما با یاد گرفتن تکنیک های بسیار حرفه ای و منحصر به فرد و با بکارگیری آنها می توانید برای هر نوع وب سایتی با عبارات کلیدی مورد نظرتان رتبه های برتر صفحه اول گوگل را کسب کنید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

معرفی الگوریتم های گوگل در سئو فاکس

از سایت های که محتوای مفید و ارزشمندی ندارند لینک دریافت نکنید. در خریدهای بالای 1 میلیون تومان 10 درصد، بالای 2 میلیون تومان، 15 درصد و بالای 3 میلیون تومان، 20 درصد تخفیف دریافت میکنید. منظور از نمیتوان این نیست که ۱۰۰ درصد نمیشود، میشود ولی راه بسیار سخت و پرتلاطم است و پایداری مناسبی ندارد. بخاطر همین ما تمام سعی خود را کردیم و خواهیم کرد در این باره مقالات بسیار خوب و جامعی برای مخاطبان خود آماده کنیم. چرا در اختیار مخاطبین قرار میگیرد و دلیلی محکم برای بازاریابی مشاور سئو است. نکته مهم تجربیات مدرس در فضای کسب و کار ایران است. سپس تلاش میکند تاکتیک های لازم را برای بازاریابی همان چیزی که تولید شده به کار بگیرد. چقدر باید برای محتوا زمان صرف شود؟ دوره از کِی شروع میشه و چقدر طول میکشه؟ در پایان دوره سئو شما تمامی استانداردها و تکنیکهای حرفهای را فرا میگیرید. ما در این دوره آموزشی یک کیس واقعی سئو که ظرف 2 ماه به نتیجه رسیده است را مورد بررسی قرار می دهیم. واقعیتش اینه که حجم مباحث این حوزه خیلی زیاده، اما ما به سبک چریکی بهتون آموزش میدیم و شما در انتهای این دوره یاد خواهید گرفت که چطور یه مطلب بنویسید که بیاد صفحه اول گوگل.

شرکت در دوره سئو تاپ لرن در حال حاضر، 800 هزار تومان است.

در سال های اولیه، گوگل به روز رسانی های انگشت شماری روی الگوریتم هایش انجام داد. راهکار نتفلیکس برای استفاده جذاب و دوباره از یک محتوا این طور بود که آنها سریال های با موضوع پست مدرن یا تلفیق آینده در جامعه قدیمی تر آمریکا را به نمایش گذاشتند و این همان چیزی است که برای کسب مخاطبین اولیه نیازمند آن هستیم. من با یک مثال این موضوع را برای شما روشن می کنم. من سنم کمه/زیاده، میتونم توی این دوره شرکت کنم؟ از مهم ترین دلایلی هستند که استارتاپ ها و شرکت های مختلف به دنبال افزایش بازدیدهای روزانه وبسایت خود از طریق گوگل می روند. قیمت دوره آموزش سئو: هزینه شرکت در دوره سئو تاپ لرن در حال حاضر، 800 هزار تومان است. یا کسب و کار خودتان را رونق می بخشید و یا با ارائه خدمات سئو به دیگران مسیر ثروتمند شدن را طی می کنید. در نهایت، هم در کار تحول ایجاد کردید و تجربه رونق کسب و کار در انتظارتان خواهد بودو هم مدرک معتبر جهاد دانشگاهی تهران در رزومه خودتون اضافه کردید تا با پشتوانه علمی مناسب مسیر رشد خودتون را ادامه بدید.

الگوریتم های گوگل در سئو

کاری که نتفلیکس در سری فیلم های خودش پیدا کرد و سپس آنها را به زبان دیگر و با چرخش موضوع برای دیگر کشورها تولید کرد که در عرضه و فروش آن هم موفقیت زیادی نیز کسب کرد. ایده یابی روزانه برای محتوایی که تولید میکنیم کمی سخت است، کار تولید محتوا زمان بر است، نیاز به اصلاحات دارد و این فرایند تولید محتوا به قدری میتواند طول بکشد که برای ما هزینه زیادی داشته باشد و بازگشت سرمایه ما روی بازاریابی محتوا به اندازه کافی نباشد. آموزش سئو سایت شامل موارد زیادی می شود. مسلما محتوا بخش جدایی ناپذیر کسب و کارهای قدرتمند در آغاز دهه سوم قرن 21 میلادی است و کسب و کارهای ایرانی در انتهای قرن 14 هجری شمسی رو به تولید محتوای انبوه آورده اند و اگر دوست دارید محتوایی تولید کنید که بین محتوای دیگر کسب و کارها حرفی برای گفتن داشته باشد، باید بیاموزید که از این ابزار برای رشد سایت، افزایش ورودی گوگل، کسب رنک و رتبه خوب در سئو و همینطور افزایش فروش بخوبی استفاده کنید. در نهایت با استفاده از ابزار تست اسکیما × از صفحه خود تست بگیرید. من برای همین مقاله که شما در حال مطالعه آن هستید، از طریق کدهای اسکیما مشخص کرده ام که این مقاله من یک نوشته یه یک مقاله است.

آدر این فایل در پایین قرار گرفته است و مشاهده آن هم برای همه آزاد است. اکنون فقط باید فایل نقشه XML سایت خود را در گوگل ثبت کنید. چرا یک نفر در گوگل سرچ میکند “مدل مانتو”؟ این فرایند کمک میکند شما شناخت کاملی از محتوا پیدا کنید و همینطور مخاطبین را کامل درک کنید، حالا بهترین راه را برای تحویل دادن محتوا به کاربر را هم انتخاب کرده و کار خودتان را انجام دهید. بنابراین طراحی یک تقویم برای تولید محتوا، نحوه استفاده از پتانسیل “محتوای بازیابی شده” یا “چرخه محتوا “Content Curation را مشخص میکند و سعی میکند بازاریابی انجام دهد و کاربر را خوشحال کند. از آنجایی که نویسنده این کتاب یکی از معلمان برجسته می باشد، توضیحات این کتاب روان، سلیس و کاملا واضح است و می تواند برای هر دسته از افراد مورد استفاده قرار بگیرد. کلمات کلیدی هم فامیل (LSI Keyword) به موتورهای جستجو کمک می کنند تا کاملا متوجه بشوند که متن شما در مورد چه چیزی صحبت می کند. تصویر نتفلیکس بمان نشان میدهد چطور این شبکه پخش سینمای خانگی توانسته با بازاریابی محتوای مشخص، یک نسخه کاملا الهام گرفته از دیگر سریالش را به یک زبان دیگر و برای یک کشور دیگر تهیه کند.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

پروژه سئو، برون سپاری یا انجام در شرکت – آموزش اصول سئو – وبمسترسلام %

البته برخی از آنها در ادامه و برای دسترسی به قابلیت های بیشتر, در نظر گرفته اند که باید پلاگین مورد نظر خریداری و برای آن لایسنس در اختیار شما قرار بگیرد. برخی ها فکر می کنند یک تم برای آنکه سئو فرندلی باشد باید ویژگی های بیشتری از جمله توجه به جزئیات، گزینه های سئو و… این موتور جستجو بالغ بر 70 درصد جستجوهای اینترنتی را شامل می شود. البته این ویرایش ها را هم بعدا و پس از نصب تم بر روی وردپرس میتوانید انجام دهید. شما به راحتی و حتی بدون داشتن دانش برنامه نویسی و طراحی میتوانید بهترین پلاگین را انتخاب و نصب نموده و از بخش تنظیماتی که در اختیار شما قرار داده شده است اقدام به مدیریت و اضافه نمودن قابلیت ها به سایت خود نمایید. برای آشنایی با Slug و استانداردهایی که برای آن وجود دارد, میتوانید آموزش ساختار مناسب URL برای سئو و آموزش ویدئویی 15 تکنیک برای بهتر شدن URL را مشاهده نمایید. دارای اعتبار بالایی هستند و زمانی که کاربر آنها را فعال می کنند به طور اتوماتیک گزینه های سئو نیز فعال خواهد شد و دارای تنظیمات کامل ساده است که برای همه قابل فهم خواهد بود و همه این افزونه ها به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده اند و قطعا از قالب ها در این زمینه کامل تر خواهند بود.

کتاب الکترونیکی: On Page SEO یا سئو داخلی چگونه انجام می شود؟

همانطور که در بالای تصویر و کنار تب Readability مشاهده می نمایید, تب های Site Speed Tools و تب Add Keyword وجود دارد. در تب Site Speed Tools شما به راحتی میتوانید به بسیاری از فاکتورها و پارامترهای بالا بردن سرعت سایت که در نهایت در سئو سایت نیز تاثیر گذار است دسترسی داشته باشید که مطمئنا با مشاهده آموزش ویدئویی تست سرعت سایت و ابزارهای مورد نیاز برای این کار, حالا دیگر به راحتی میتوانید با این بخش از پلاگین Yoast SEO ارتباط برقرار نمایید. در تصویر بالا ملاحظه میکنید که قابلیت های زیادی مانند یک Editor در اختیار شما قرار داده میشود که میتوانید تمامی محتویات خود را در Page ایجاد نمایید. در تصویر بالا با کلیک کردن بر روی دکمه “Install” و یا در وردپرس فارسی با کلیک کردن بر روی دکمه “نصب”, حالا میتوانید حتی قبل از نصب شدن, ویرایش های لازم را بر روی تم مورد نظر خود انجام دهید.

کتاب الکترونیکی: Off Page SEO یا سئو خارجی چگونه انجام می شود؟

به سمت راست تصویر بالا نگاه کنید. به دنبال ایجاد رابطه خوب با صفحات صدرنشین باشید و ضمن دادن لینک به این سایتها، از آنها لینک بک گرفته و خودتان را در رتبهبندی گوگل بالا بکشید. خرید لینک های طولانی مدت روش خوبی است که زود هم نتیجه میگیرید. منظور از Directives همان قوانینی هستند که ربات ها باید پیروی کنند. سوال من از شما این است که آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا قالب های وردپرس گزینه های سئو را نباید داشته باشند؟ حتی در این زمان اگر پلاگین هایی را هم مانند Yoast SEO را نصب کرده باشید, در موردی بسیار از نکات سئو مانند تعداد کاراکترها و یا متای Description و یا Featured Snippets و کلی اطلاعاتی که در زمینه سئو داخلی در اختیار شما قرار میدهد هم میتوانید اطلاعاتی را کسب نمایید. مدیران سایت از قالب وردپرس برای زیبا سازی و برای سازمان یافتگی سایت استفاده می کنند گذشته از تمام این موارد یک قالب وردپرس خوب باید دارای رابط کاربری ui و عناصر بصری جذاب، باید دارای کدهای تمیز و مناسب و درست باشد این کدها باید معنا داشته و استانداردهای وب را دنبال کنند به همه این خصوصیات در یک قالب یا تم seo friendly می گویند این اصطلاح را برنامه نویسان به چنین تم هایی می دهند.

دوره های سئو

این موضوع تا امروز هم ادامه دارد (به شکل جدی تر) و هدف گوگل از این رفتار این است که همه مدیران وب سایت ها را مجبور به گرفتن گواهینامه ssl و امن تر کردن سایتشان کند. تنها کافی است فایل های دانلود شده ای که الان در اختیار شما است و عموما به صورت zip شده هم هستند را به وردپرس معرفی نمایید تا مراحل نصب تم از روی آن فایل زیپ شده انجام شود. زمانی که افزونه یواست را نصب کردید می توانید در قسمت پایین هر نوشته یا برگه در سایت خود جعبه کمک های اولیه یواست سئو برای بهینه سازی اون مطلب در گوگل مشاهده کنید سعی کنید بیشترین استفاده را از آن ببرید. چون گوگل می داند محتوای شما چه موضوعی دارد و به چه سوال هایی جواب می دهد. اما به دور از شوخی، توصیه هایی که در این مقاله ارائه می شوند توسط Michael Campolattano بیان شده اند و معتبر می باشند.

فایل کتاب اموزش سئو و بهینه سازی سایت

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

الگوریتم های گوگل برای سئو- وب نگاه

قادر هست که وبسایت را بطور کامل آنالیز نموده و برای بهبود وبسایت پیشنهاداتی را ارائه میدهد. در صورتی که گوگل هنگام خزیدن در صفحات سایت شما به دو صفحه با اطلاعات یکسانی برخورد کند، قادر به تشخیص آنها نخواهد بود. No YDIR : به موتورهای جستجو اجازه نمیدهد از توضیحات سایت موجود در دایرکتوری یاهو استفاده کند. در صورتی که وبسایتتان را در دایرکتورهای یاهو و DMOZ یا سایر دایرکتورهای ثبت کرده باشید، از تگهای عنوان و توضیحات ثبت شده در دایرکتورهای در نتایج موتورهای جستجوگر جلوگیری میکند. هدف از الگوریتم کبوتر این است که اولویت بندی نتایج جستجوی محلی را فراهم کند؛ این ویژگی هم برای کاربر و هم برای کسب و کارهای محلی بسیار مفید است. به عنوان مثال اگر تمام انکرتکست یکی از صفحات شما فقط کلمه کلیدی باشد، این امکان وجود دارد که توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شوید. طی چند سال اخیر فرهنگ جستجو در میان تمام مردم دنیا رواج یافته و البته رونق استفاده از تلفن های همراه موجب شده تا دسترسی به اطلاعات نسبت به گذشته بسیار سریع و ساده باشد. تمام پیشنهادات مبتنی بر جست و جوی واقعی نمایش داده شده توسط مردم در سراسر جهان است. اگه سایتی به مخاطب واقعی اهمیت نده و فقط محتوا رو براساس اصول سئو گوگل بسازه تا بتونه با رتبه بالا در گوگل تبلیغات بیشتری دریافت کنه.

این افزونه این قابلیت را داردکه متاتگ ها را کنترل کند .

الگوریتم پاندا یک امتیاز به اصطلاح کیفیت مطلب را به صفحات وب اختصاص میدهد؛ این امتیاز به عنوان یک عامل رتبهبندی برای وب سایت ها استفاده میشود. در برخی موارد دوبار تازه شدن الگوریتم نیاز است تا یک سایت به طور کامل از تاثیرات پنگوئن رها شود زیرا حتی ممکن است تا 6 ماه برای پردازش کامل فایل disavow یک سایت زمان لازم باشد. رتبه بندی ها بر اساس این الگوریتم ها صورت میگیرد و مغز متفکر گوگل هستند. این افزونه این قابلیت را داردکه متاتگ ها را کنترل کند . این قابلیت را دارد که سایت مپ را مدیریت کند . اما راه حل این مشکل چیست؟ Content Hub ها چیست؟ اگرچه حدود 200 عامل وجود دارد که گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرد ، اما ایجاد لینک موثر می تواند نقش مهمی در افزایش محبوبیت بین افراد که ما از آن با نام شهرت یاد می کنیم تاثیر می گذارد. برای مشاهده کارهایی که رقبای شما در حال انجام آن هستند، می توانید نگاهی به صفحات فرود آن ها بیندازید.

آموزش رایگان یواست سئو

اما در حالت کلی میتوان گفت که استفاده از کلمات کلیدی در آدرس دامنه سایت به عنوان یکی از فاکتورهای سئو هنوز هم اهمیت دارد و میتواند سیگنال مناسبی را برای سایت ارسال کند تا در رتبهبندی در نتایج بالاتر قرار گیرید. با این روشها خیلی زود به جایگاه اول نتایج جستجو میرسید اما بسرعت از این جایگاه سقوط میکنید و حتی ممکن است از نتایج جستجو برای همیشه حذف شوید که اصطلاحا به آن پنالتی شدن سایت میگویند. تا به اینجا به نظر میرسد پستتان از نظر موتورهای جستجو سئو شده است. فهرست تصویری موجود نیست: از ایندکس شدن تصاویر در موتورهای جستجو جلوگیری میکند. برای مثال اگر شما یک سایت گردشگری دارید و میخواهید در فصل زمستان برای تور روسیه مطلبی را تهیه و انتشار دهید، با رسم یک نمودار فرضی به شما نشان میدهد که در این فصل به چه میزانی، تور روسیه سرچ میشود. همگی به عنوان کلمات مرتبط معنایی در نظر گرفته می شوند. در صورتی که در نسخههای انگلیسی، آلمانی و هلندی حتی میتواند نوع نوشته را از نظر ادبی مورد بررسی قرار دهد. 2. سایت خود را برای سرقت ادبی و محتوای کپی چک کنید. این در حالیست که در روی دیگر سکه ، ممکن است این سایت از نظر ظاهر و شمای کلی دارای شرایط ایده آلی نباشد ، وجود فونت یا رنگی ناخوانا و آزار دهنده مخاطب را به عقب براند ، غلط های املایی و انشایی فراوان خواننده را به ستوه آورده ، این مطالب هیچ ارتباطی به موضوع سرچ نداشته باشند ، مطلب کپی شده ، کم یا نامفهوم باشد و یا از نظر محتوایی قدیمی یا نادرست باشد .

دوره های سئو

بازاریابی – کپی غیرقابل مقاومت با فراخوان واضح برای عمل منجر به افزایش نرخ کلیک می شود. دست به دامان پلاگینهای جانبی شوید. ترس از شکست را کنار بگذارید و با پختن غذاهای محلی و شیرینیهای خانگی مشغول به کار شوید. حال بگذارید از به اشتراک گذاری مطلب شما در شبکههای اجتماعی مطمئن شویم؛ با تنظیم این بخش به گوگل میفهمانید که این پست مطلق به شماست. همچنین به گوگل میگوید که این مطلب اصلی ماست و فقط این مشاور سئو را ایندکس کن. هرگز کلمه کلیدی متن خود را به صفحات خارجی لینک نکنید. حتیالامکان هر کلمه کلیدی را تنها یکبار در سایت بهکار ببرید و در چندین پست مختلف، یک کلمه کلیدی را تکرار نکنید. ممکن است به هر دلیلی از موتورهای جستجو بخواهید که این صفحه و یا پستتان را شناسایی نکنند. نشانی قانونی یا canonical اینجا به کمک ما میآید. تنظیمات در اینجا بسیار ساده میباشد. در زیر عنوانهای h1 و h2 و h3 از کلمه کلیدی استفاده کنید. No ODP: به موتورهای جستجو اجازه استفاده از توضیحات جایگزین از ODP/DMOZ را نمیدهد. هنوزم بروزرسانی پاندا کار می کنه و به طور منظم تجدید و تازه میشه.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

جزوه آموزش سئو وردپرس به زبان ساده – نواندیشان

در این صورت احتمال این وجود دارد که افت ناگهانی زیر سر پاندای گوگل باشد. در صورت استفاده از وردپرس نیز افزونه های متنوعی برای پیاده سازی Lazy Loading وجود دارد. برخی به اشتباه تصور میکنند این الگوریتم به مسائل فنی وبسایت نیز توجه میکند. 3- الگوریتم پاندا توجهی به مسائل فنی وبسایت ندارد! با اینکه موارد فنی از اهمیت بسیار زیادی در سئو برخوردار هستند، اما پاندا هیچ توجهی به موارد فنی سایت شما، از جمله سرعت سایت ندارد. برای مثال زمانیکه کسب و کارتان را در گوگل مپ ثبت می کنید باید حتما آدرس ، شماره تلفن و دامنه یکسانی برای آن ثبت کنید و هرکجای این دنیای اینترنتی نیز که قصد صحبت از کسب و کارتان را دارید با همین ویژگی ها و یک اسم ثابت فعالیت کنید زیرا این الگوریتم گوگل به یکپارچگی آدرس یا به اصطلاح فنی NAP بسیار حساس است و شما نمی توانید که دو آدرس متفاوت را برای یک کسب و کار خود در یک مکان در نقشه گوگل ثبت کنید.چراکه بسیاری از کسب وکارها هستند که دو فعالیت متفاوت را تحت عنوان یک برند با دو آدرس متفاوت ثبت می کنند درصورتی که گوگل آنها را یکی می داند پس اینگونه وبسایت ها با کاهش رتبه بندی همراه خواهند بود.

کتاب سئو به زبان ساده

مشاهده کنید پس نتایج دقیق تر شده است. پس حتما از این ابزار برای آنالیز و بررسی دقیق سایت خود استفاده کنید. همان طور که می دانید در این گروه مطلب به بررسی تک تک الگوریتم های گوگل و میزان تاثیر گذاری آنها در بخش های مختلف سئو می پردازیم . UX اگرچه یک معیار کیفی است ، اما با فاکتورهای کمی مثل bounce rate ، امتیاز سرعت سایت ، تست های core web vitlas و تعداد بازدید از صفحه و نرخ کلیک ارتباط مستقیمی دارد و گوگل با بررسی چنین فاکتورهایی ، میزان تجربه کاربری سایت را تخمین می زند و هرچه سایتی امتیاز بیشتری نسبت به رقبا کسب کند در رتبه بالاتر قرار می گیرد. خوشحال میشویم آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. توجه کنید که موارد بیان شده هر کدام به تنهایی هم تاثیر مطلوبی بر سایت دارد اما چه بهتر مجموعه نکات اشاره شده را پیاده سازی کنید. به محض تغییر ساختار سایت و طراحی نسخه ریسپانسیو، صفحات دوباره ایندکس شده و امتیاز Mobile Friendly را خواهید گرفت.

دوره سئو سایت

آیا الگوریتم های گوگل را میشناسید؟ در یک دهه گذشته، تعداد بیشمار بروزرسانی الگوریتم های گوگل مشاوره سئو رخ داده است. محل فیزیکی حال حاضر مهم است نه گذشته ی یک کسب و کار : برای مثال یک کلینیک دندانپزشکی که قبلا در محدوده ی انقلاب در تهران واقع شده و از برچسب هایی همچون دندانپزشکی انقلاب استفاده کرده است،پس از مدتی تغییر مکان داده و در خیابان ولیعصر در تهران مستقر می شود باید بگویم که موش کور گوگل بسیار حساس بوده و توقع دارد که همه چیز مطابق با جایگاه فعلی و آدرس کنونی کسب و کار باشد تا بتواند سئوی محلی را به بهترین شکل پیاده سازی کند و علاوه بر اینکه این ویژگی برای خود کسب و کار نیز مفید خواهد بود به موش کور اجازه می دهد تا نتایج محلی بهتری را نیز به جستجوگران نشان دهد. بارگذاری صفحه ای که دارای انبوهی از تصاویر با حجم فراوان است برای اغلب کاربران کاری دشوار و حوصله سر بر می باشد.

در ابتدا هدف از ایجاد الگوریتم های گوگل شناسایی و مشخص کردن وب سایت های مرجع و دایرکتوری می باشد تا بتواند یک لیست کامل از این موارد را جمع آوری نماید. بهبود رتبه بندی وبسایت ها در جستجو های محلی : همان طور که گفته شد یکی از ویژگی های موش کور گوگل سئوی محلی برای کسب و کارهای متفاوت می باشد.با یک مثال به توضیح آن می پردازیم.فرض کنید که یک شرکت در حوزه ی تولید سنگ و گچ در اطراف شهر تهران قرار دارد و این شرکت دارای یک وبسایت است که کلمات کلیدی و برچسب های آن با عنوان سنگ و گچ تهران می باشد و از آنجایی که محل فیزیکی این شرکت در تهران قرار ندارد و اطراف شهر است گوگل رتبه بندی خیلی بالایی به این کلمه ی کلیدی نخواهد داد و می توان این طور گفت که این شرکت برای این کلمه کلیدی رتبه بندی سختی را خواهد داشت.اما با بروزرسانی الگوریتم موش کور این مدل کسب و کارها جایگاه بهتری در سئوی محلی پیدا کردند به طوری که با ثبت آدرس خود در Google My Business علاوه بر اینکه با جستجوی کاربران سریع تر پیدا می شوند ، افزایش رتبه چندپله ای را نیز نسبت به سایت های دیگر بدست خواهند آورد.درواقع می توان این طور گفت که با موش کور گوگل کسب وکار های نوپا و کسب و کارهایی که حومه ی یک شهر قرار دارند در نتایج محلی سئوی بهتری خواهند داشت و این فرصت را می یابند تا با دیگر رقبا رقابت کنند.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

آموزش رایگان سئو Pdf :: دانلود

واکنش گرا بودن سایت، موضوع بسیار مهمی در سئو است؛ زیرا همیشه جستجوها از طریق دسکتاپ انجام نمیشود و بسیاری از کاربران از تلفن همراه خود برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند؛ بنابراین ایجاد نسخه موبایلی وب سایت، باعث میشود کاربر مدت زمان زیادتری را در صفحه شما صرف کند و بر رتبه صفحه شما تاثیر بگذارد. آموزش سئو خارجی سایت (Off-Page SEO) شامل چه مواردی میشود؟ بروزرسانی الگوریتم Payday Loanهای گوگل جستجوهای اسپم را که عمدتا با صنایع مشکوک مرتبط است، مورد هدف قرار داد (شامل وام های با سود زیاد و وام روزپرداخت، پورن، کازینوها، ادغام بدهی و داروسازی). اگر به تازگی با مفاهیم سئو و مدیریت سایت آشنا شده اید و قصد دارید اصطلاحات و تکنیک های آموزشی را به ساده ترین بیان ممکن مطالعه کنید. اگر بهترین و جامعترین مقالات را در وبسایت خود قرار دهید اما سرعت سایت شما کند باشد، قطعاً شما انتخاب گوگل نخواهید بود!

دوره سئو و تولید محتوا

آنجاست که باید در پی انتخاب یک دوره آموزش سئو مناسب باشید. معیار مشخصی برای تعیین حداقل زمان مناسب جهت نتیجه دهی سئو سایت وجود ندارد؛ اما آنچه مسلم است که قدمت سایت شما تاثیر زیادی بر روی رتبه وب سایت تان دارد و حداقل زمان لازم را برای ایندکس شدن در گوگل، ۳ ماه در نظر بگیرید. سیستم مدیریت محتوای مناسب و مطابق با استانداردهای گوگل میتواند یکی از عوامل کمک کننده به سئو سایت شما باشد. اینگونه بود که گوگل برای حل این مشکل در سال 2009 این الگوریتم را معرفی کرد ولی راهاندازی و کار با آن به ژوئن سال 2010 موکول شد و دیگر سایتها لایهبندی نبودند و درواقع به همه سایتها اجازه دیده شدن در نتایج جستوجوی کاربران داده شد. سئو سیاه که با عنوان سئو کلاه سیاه نیز شناخته میشود، در برابر سئو کلاه سفید به کار میرود. مسلما خیر، ما برای لینک سازی حرفه ای و رپورتاژ نویسی اصولی یک دوره تعاملی و حرفه ای دیگر با اصول و متدهای خاص طراحی و منتشر کرده ایم که کمکتان میکند با اصول لینک سازی کلاه سفید آشنا شوید. پاندا گرایش دارد که در حد یک سایت تاثیر گذار باشد یعنی فقط یک صفحه خاص از سایت را به پایین نتایج گوگل منتقل نمی کند, اما در عوض گوگل کل سایت را با کیفیت پایین در نظر می گیرد.

آموزش رایگان کامل سئو

تمام لینک های زیر به یک صفحه محصول خاص ختم میشوند اما همان طوری که ملاحظه میفرمایید نوع پیکربندی آنها میتواند کاملا متفاوت باشد. منظور ما از متغیرها همان پارامترهایی هستند که وقتی از آنها در قالب کلی استفاده کنید، برای هر مطلب تغییر میکنند، مثلا وقتی در قالب کلی عنوان از متغیر title استفاده میکنید، برای هر مطلب این متغیر همان عنوان مطلب را که در ویرایش مقاله نوشته شده استفاده میکند. این توضیحات چه نام یا اصطلاحی دارند و چطور میشه برای صفحه اصلی سایت که یک برگه هست و نه نوشته این توضیحات رو در وردپرس قرار داد؟ در این مطلب ما یک آموزش کامل برای بهینه سازی و سئو فایل های پاورپوینت آماده کرده ایم، تا شما بعد از مطالعه ، به یک استاد در سئو کردن فایل Powerpoint تبدیل شوید. در آموزش سئو از یاد مبرید که خطاهای ۴۰۴، ریدایرکت های ۳۰۱ و بهینه سازیهای نامعتبر باگهای سایت شما هستند و موجب افول رتبه سایت شما میشوند. بلک سئو(Black SEO) چیست و چه اثری بر رتبه سایت شما دارد؟

کتاب الکترونیکی: On Page SEO یا سئو داخلی چگونه انجام می شود؟

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید این است که محتواهای موجود در سایت شما مشابه نباشد زیرا پاندا این نوع محتوا را نیز شامل کپی دانسته و سایت شما را به سمت جریمه شدن می برد. بهترین کار دنبال کردن اخبار مربوط به سئو و آموزش سئو، آشنایی با باتها و الگوریتمهای گوگل است تا موثرترین روش را استفاده کنید. آیا با بهینه سازی سایت میتوان به رتبه ۱ گوگل رسید؟ سعی کنید تا جایی که میتوانید هنگام بهینه سازی، الگوریتمها را مد نظر قرار دهید. باید سئو را پروژهای همیشگی و بلندمدت در نظر بگیرید و از الگوریتمها و روشهای جدید محاسبه جایگاه سایت اطلاع پیدا کنید. برای داشتن سایتی استاندارد، باید از استاندارد بودن سورس سایت، منوها و رابط کاربری اطمینان پیدا کرد. 3. چطور بهترین عبارت را برای سئو یک سایت پیدا کنیم؟ در لایههای پایینتر، مرورگر وب برای درخواست از پروتکل انتقال ابرمتن استفاده میکند. بنابراین با کنترل موارد موثر در بهبود سئو، دنبال کردن مباحث مهم آموزش سئو، آپدیت مطالب، تبادل ارگانیک لینک و استفاده از ابزارهای تحلیلی و انالیز مداوم سایتتان، برای رسیدن به رتبه یک گوگل تلاش کنید. نکتهای که درباره سئو وجود دارد آن است که سئو بسیار جامع است و باید سئو داخلی و خارجی را همزمان و در پیوند با همدیگر پیش ببرید.

فایل کتاب سئو چیست؟ آموزش سئو و بهینه سازی سایت

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

آموزش ویدئویی سئو 2021 – بررسی تغییرات الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۸

جربمه ای که مدت ها وبمسترها منتظرش بودند سرانجام در این روز منتشر شد. از آغاز پیدایش و راه اندازی موتورهای جستجو تا به امروز ، الگوریتم ها و معیارهای رتبه بندی آنها تغییرات و بروزرسانی های زیادی داشته ، به همین دلیل خدمات سئو باید برپایه شرایط روز انجام شود تا بتواند مفید واقع شوند. شرکتی که وظیفه این کار را دارد ، باید مرتبا و ماهانه شما را در جریان تغییرات و پیشرفت پروژه قرار دهد. UX اگرچه یک معیار کیفی است ، اما با فاکتورهای کمی مثل bounce rate ، امتیاز سرعت سایت ، تست های core web vitlas و تعداد بازدید از صفحه و نرخ کلیک ارتباط مستقیمی دارد و گوگل با بررسی چنین فاکتورهایی ، میزان تجربه کاربری سایت را تخمین می زند و هرچه سایتی امتیاز بیشتری نسبت به رقبا کسب کند در رتبه بالاتر قرار می گیرد. اگرچه این موارد در نتیجه ارتقای چندین فاکتور در سایت محقق می شوند ، اما همگی تحت تاثیر مستقیم و جز کاربرد های سئو به شمار می روند.برای مثال می توان به آگاهی از برند ، فروش بیشتر و افزایش مشتریان ، تجربه کاربری و سرعت سایت و کاربردهای مهم و بیشمار دیگری اشاره کرد. بهینه سازی داخلی سایت ، انجام سئو به منظور بهبود و تقویت ساختار داخلی ، لینکسازی ، تولید محتوا ، ایجاد نقشه سایت ، تگ گذاری ، بهبود تجریه کاربری و …

در سایت فوربو دیجیتال مارکتینگ رسیدیم.

این بار در مرجع آموزش سئو، با مقاله ای تحت عنوان سئو خارجی سایت چیست؟ اگر از سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا استفاده میکنید، تگ title از قسمت عنوان صفحه خوانده میشود. به انتهای سومین قسمت آموزش سئو در سایت فوربو دیجیتال مارکتینگ رسیدیم. همچنین باید استراتژی هایی در دستور کار قرار گیرد که به قرار گرفتن سایت در رتبه اول بیانجامد. هر وبسایت شرایط خاص خود را دارد ، در یک زمینه خاص فعالیت می کند ، نیاز به جذب مخاطبان وهدف قرار دادن جامعه آماری ویژه خود را دارد، تعداد و قدرت رقبا متفاوت است ، پس اقدامات سفارشی و مختص خود را می طلبد. UR، قدرت پروفایل بک لینک URL های مورد نظر را در مقیاس 0 تا 100 نشان میدهد. باتوجه به توضیحاتی که در این مقاله دادیم به نظر شما مهم ترین اقدامات داخلی در سئو چیست ؟ اگر رتبه سایت را همانطور که گوگل توصیف میکند، تحت تاثیر ۲۰۰ فاکتور در نظر بگیریم، در گذشته وزن این فاکتور ها به طور تقریبی مشخص بود اما وزن این فاکتور ها در آینده با توجه به نوع عبارات جستجو و سایت های ارائه دهنده محتوا، تغییر خواهند کرد. 7- بک لینک گرفتن از سایت هایی که محتوای جدید منتشر می کنند .

امکانات SERP در گوگل چه چیز هایی هستند؟ وب سایت شما به چه خدماتی نیاز دارد؟ یکی از مهمترین خدماتی که حتما باید به شما ارائه شود ، لینک سازی خارجی ، دریافت بک لینک های باکیفیت ، مدیریت حساب های شبکه اجتماعی ، به اشتراک گذاری مطالب ، درج سایت در گوگل مپ ، تعامل با وبسایت های پربازدید می باشد که همه این اقدامات در چهارچوب سئو off-page گنجانده می شوند. بنابراین در حال حاضر فعالیت در شبکه های اجتماعی به میزان زیادی روی سئوی سایت تاثیر مثبت دارد. داشتن ابزارهایی که شبکه و میزان ارسال و دریافت اطلاعات را بررسی می کنند، می تواند بسیار کمک کننده باشد. در سرچ کنسول، گوگل از شما میخواهد نقشه سایت را ساخته و ارسال کنید تا گوگل دسترسی مستقیمی به آن داشته باشد. اما یک سؤال مجدد که دوستان میپرسند، من سایت دارم، اما علاقه دارم تبلیغات داشته باشم و سئو برای من کاربردی نیست، فروش میتوانم داشته باشم؟ چگالی کلیدواژه یک عدد است تعداد و چگونگی تکرار یک عبارت خاص در یک متن را تعیین میکند. کاربرد دیگری که سئو دارد ، کمک به افزایش نرخ کلیک است که در نتیجه به افزایش ترافیک و بالا رفتن تعداد مشتریان و در نتیجه فروش ، درآمد و کسب سود بیشتری می شود.

کتاب سئو برای همیشه

سایتهایی می توانند در معرض دید مخاطب قرار بگیرند که خود را به صفحه اول و ترجیحا رتبه های اول تا سوم برسانند و در ادامه برای افزایش ترافیک باید بر نرخ کلیک و ترغیب کاربران برای بازدید از سایت تمرکز داشته باشند. در این بخش مجموعه آموزش های متنی را به صورت ویدئویی تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. برای اینکه بتوانید همواره خود را با نیازهای مخاطب همگام کرده و به پرسشهای او پاسخ دهید، باید همیشه محتوای خود را بهروز کنید؛ اما پرسش اصلی اینجا است که آیا باید تاریخ انتشار پستها و صفحات نیز با هر بهروزرسانی تغییر کنند؟ سایت خود را در آنها معرفی کرده و اطلاعات تماستان را وارد کنید. خدمات سئو سایت چیست ؟ اکنون که متوجه شده اید خدمات سئو چیست ، برخی از مهم ترین خدماتی که حتما یک شرکت باید برای شما انجام دهد را مرور می کنیم. تحلیل رقبا نه فقط یک بار ، بلکه بطور منظم باید انجام شود و باید جزئی از استراتژی های بهینه سازی و ارتقای سایت باشد. یکی از مهمترین کاربردهایی که می توان مطرح کرد ، بهبود عملکرد و ساختار سایت است. رتبه بندی نتایج ، در نتیجه مقایسه میان سایت های رقیب در یک صنعت خاص انجام می شود و هرچه برتری بیشتری در عملکرد و سرعت و محتوا و اعتبار نسبت به رقبای خود داشته باشید جایگاه بهتری را به سایت خود اختصاص می دهید.

فایل کتاب سئو چیست؟ آموزش سئو و بهینه سازی سایت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

دوره آموزش وردپرس + سئو (کامل) – CodeFriend.ir

به مرور زمان با تغییراتی که در ساختار افزونه سئوی یوست ایجاد شد، هر سه بخش مقاله با یکدیگر ادغام شدند تا آموزشی که در بالا مطالعه کردید حاصل شود. را به طور منظم انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که مشکلات کپی محتوا وجود نداشته باشد. محتوا و کدهای هر آدرس url که از سایت شما توسط گوگل پیدا می شود، کراول می شوند یعنی گوگل تمام صفحاتی که برای او قابل دسترسی باشد را بررسی می کند. اما رمز پیروزی میان این امواج تولید محتوا قوی است. وجود ویژگی های زیاد در این شرکت توانسته تا از دید کاربران خود را به عنوان خرید بهترین هاست از دید کاربران تبدیل نماید و با رضایت بسیار زیاد مشتریان می تواند خود راه به قوی ترین وب سرور در ایران تبدیل کند که در این باید با غول های دیگر این زمینه وارد مبارزه شود. از جمله گارانتی های معتبر ایرانی در این زمینه ، شرکت مستر شبکه می باشد که پشتیبانی اش بواسطه فعالیت چند ساله ی خود و همچنین داشتن تیم فنی بسیار قوی و با سابقه، توانسته خدمات جامع و وسیعی را در این زمینه ارائه نماید.

الگوریتم های موتور جستجوی گوگل

وجود آدرس معتبر فروشگاه در سایت نیز الزامی می باشد. عنوان سئو: در اینجا شما متغیر هایی را به نتیجه جستجو Snippet اضافه می کنید تا هر گاه پستی را نوشتید، این قسمت خودکار برای شما آماده شود و نام سایت به عنوان مطلب اضافه شود. در این قسمت میتوانیم کلمات مورد نظر خود را جستجو کنیم تا نتایج و جایگاه وب سایت ها را بصورت واقعی ببینیم. مانند پر کردن غیر طبیعی صفحه از کلمات کلیدی و سئوی فنی شامل ایجاد تغییرات در ساختار وب سایت به منظور کسب رتبه های بالاتر نتایج موتور های جستجو می باشد. همانطور که گوگل مدام درحال ایندکس کردن صفحات می باشد این الگوریتم به صورت لحظه ای (Real Time) فاکتورهای مربوط به رتبه بندی را پردازش می کند و طی این فرآیند سایت ها ممکن است جریمه شوند و یا به اصطلاح پنالتی دریافت کنند و سایت های دیگری از جریمه رهایی پیدا کنند و انتظار داشته باشید که صفحاتی از وب سایت شما که شامل شاخص های الگوریتم پنگوئن نمی باشند از نتایج جستجوی گوگل حذف گردند. موضوع مهم دیگر، وجود Anchor Text در صفحات می باشد تا یک متن خلاصه را به صفحه ای که متن کامل در آن وجود دارد ارتباط دهد.

آموزش الگوریتم های گوگل

از آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. بی شک این المان ها, برخی از خصوصیاتی هستند که الگوریتم های گوگل در هنگام رتبه بندی در صفحه جستجو SERP از آن استفاده میکنند. به جای آن که تنها به شرایط کوتاه مدت که از Google AdWords می خواهید استفاده کنید. فرآیندی که موتور های گوگل بر اساس آن تجزیه و تحلیل وب سایت ها را انجام می دهند. روشی است که میتوانید به گوگل بگویید که وبسایت و صفحات وب شما در مورد چه موضوعی است. زمانی که یک صفحه وب رتبه بالاتری را دریافت میکنند به این معنا است که نسبت به صفحات دیگر بیشتر از الگوریتم های گوگل پیروی کرده است. 2. آش رشته خوشمزه داخل کاسه محتوای وب سایت شماست. نکته مهم در مورد پاندا این است که هیچ کس نمی داند تمام عواملی که گوگل در تعیین کیفیت سایت شما از طریق پاندا انجام می دهد، چیست. یکی از بزرگترین سوالات حال حاضر صاحبان مشاغل، تاجرها و صاحبان ایده های کسب و کار های آنلاین این است که سئو دقیقاً چیست؟ در این مطلب با چند مثال ساده می آموزیم که سئو چیست و چرا باید به چک لیست سئو توجه ویژه ای داشته باشیم؟

الگوریتم های گوگل سئو

الگوریتم پاندا، پنگوئن، مرغ مگس خوار، کبوتر سفید و غیره تمامی در جهت نمایش بهترین رنکینگ از طراحی وب سایت ها می باشد. همانطور که گفته شد الگوریتم گوگل اغلب براساس کلمات کلیدی, مشاور سئو صفحات وب را رتبه بندی میکنند. از آنجایی که الگوریتم های گوگل یک صفحه از وب را میخوانند. به زبان ساده الگوریتم های گوگل قوانینی هستن که موتور های جستجو بر اساس آنها سایت ها را رتبه بندی میکنند. رتبه ایی از پیش تعیین شده برای هر صفحه مشخص میکنند. زمانی که الگوریتم های گوگل تغییر میکنند بر روی سئو سایت تاثیر میگذارند و ممکن است باعث کاهش رتبه سایت شوند. الگوریتم رنک برین چه کاربردی دارد؟ و گوگل متوجه خواهد شد که این صفحات کاربردی و مهم هستند. رتبه سایت ممکن است تغییر کند و ثابت نیست چرا که هر فعالیتی در توسعه سایت و صفحات دیگر بر کل رتبه سایت تاثیر گذار است. پریمیر (premiere): یکی دیگر از نرمافزارهای شرکت ادوبی است که برای تدوین فیلم کاربرد بسیار زیادی دارد. الگوریتم ها برای هر جستجو متفاوت هستند و با یک تغییر کوچک در املای کلمات و ترکیب آنها تغییر میکند و نتایجی را به کاربر نشان میدهد.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

سئو سایت : الگوریتم های گوگل – طراحی سایت

نکته مهمی که در رابطه با اخبار گوگل و اطلاع از جدیدترین الگوریتم های گوگل باید بدانید، این است که گوگل ابتدا تغییرات جدیدی که روی هسته و الگوریتم های مختلف خود اعمال می کنید، بیشتر مواقع تنها برای وب سایت های انگلیسی زبان و خارجی در نظر گرفته می شود. با توجه به عدم وجود منبع درست و موثق در زمینه سئو (SEO) در ایران و وجود مقالات سراسر اشتباه به زبان فارسی در این زمینه و تجارب بسیار زیادی که من و همکارانم در بهینه سازی سایت به زبان های فارسی و انگلیسی داریم تصمیم گرفتم که هر از چندگاهی یک دوره آموزش سئو به صورت عملی برگزار کنم تا افراد علاقه مند به این حوزه بیشتر با این مبحث آشنا شوند و بتوانند سئو را به صورت عملی یاد بگیرند. در نظر داشته باشید که قراردادن صفحات وبسایت در زیردستههای مختلف به گوگل کمک میکند تا در رابطه با هر صفحهی موجود در آن دسته، پیشزمینهی بیشتری داشته باشد. بنابراین، اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با لیست شدن یا ایندکسینگ تمام صفحات در موتور جستجوی گوگل را نخواهید داشت.

دوره کامل سئو

به عبارت دیگر تمامی صفحات وبسایت شما باید تنها چند لینک با یکدیگر فاصله داشته باشند. SEO برای پست تایپ های سفارشی: قالب یا افزونه های سایت شما ممکن است Post Type های مختلفی را به سایت شما اضافه کرده باشند. اولین قدم پیدا کردن صفحاتی است که عنکبوت موتورهای جستجو در یافتن آن دچار مشکل هستند. همانطور که انتظار میرود، تمامی صفحاتی که از این سایتهای پیوندی لینک شدهاند، در داخل «hub» قرار گرفتهاند. در مرحلهی دوم هم باید توضیح داد که ساختار سایت شما بر روی تمامی کارهایی که جهت بهینهسازی انجام میدهید، تاثیر چشمگیر خواهد داشت؛ از آدرسهای URL گرفته تا نقشهی سایت و استفاده از robots.txt برای مسدودسازی موتورهای جستجو جهت مشاهدهی برخی صفحات، همه و همه تحت تاثیر ساختار سایت قرار دارند. این موضوع به شکل ویژهای به کاربران و بازدیدکنندگان کمک میکند تا متوجه شوند «در کدام بخش» از وبسایت شما قرار دارند. به نظر میرسد که این روش درست کار میکند.

فایل کتاب سئو چیست؟ آموزش سئو و بهینه سازی سایت

بنابراین استفاده از روش پیمایش جزئی یا بردکرامب بسیار معقول به نظر میرسد. برای اینکار سه روش وجود دارد. هر کدام از این سه ابزار معرفی شده جوانب مثبت و منفی مربوط به خود را دارد. سئو یکی از مهارتهای لازم برای فعالیتهای اینترنتی است که در سالیان اخیر توسط سایتهای معتبر به عنوان لازمترین و کاربردیترین مهارت برای فعالیت در بستر وب معرفی شده است. بعداً الگوریتم وب اسپم (به طور رسمی) از طریق توییتی از Matt Cutts در آن زمان رئیس تیم وب اسپم گوگل بود، معرفی شد و به روزرسانی الگوریتم پنگوئن انجام شد. اولین مرحله باید بررسی «گزارش پوشش» در کنسول جستجوی گوگل باشد. شما میتوانید از ویژگی بررسی سایت Ahrefs استفاده کنید تا یک نمای کلی از وبسایت خود داشته باشید. با استفاده از ابزار بررسی Ahrefs همچنین میتوانید مشکلات مربوط به برچسبهای HTML وبسایت را هم بررسی کنید. این کمپتنی آمریکایی پیش از این سیستمی داشت به نام گوگل ایندکس، که بر اساس آن هر صفحه طبق کلمات کلیدی خاص خودش، ثبت و در لایه های مجزا گروه بندی می شد سپس وقتی یک کاربر واژه ای را جستجو می کرد متناسب با موضوع موردنظر، گوگل به سراغ این گروه بندی ها رفته و از لایه های مختلف تعدادی از صفحات مرتبط را انتخاب میکرد و به او نمایش می داد.

کتاب سئو 2020

این نوع دستهبندی در راستای درک این موضوع که تمامی صفحات مذکور در دستهی «مرکز بازاریابی سئو» جای دارند، به گوگل کمک شایانی میکند. درنهایت اینکه گوگل سعی میکند بر اساس شاخص گذاریهایی که از قبل انجام داده است، برنامه و استراتژی الگوریتم خود و رتبه صفحات بهترین نتایج نمایش دهد. در کنار رتبه سایت، نرخ کلیک (CTR: Click-Through-Rate) یکی از عوامل موثر در کسب ترافیک ارگانیک می باشد. یکی از بهترین بخشهای این ابزار کابردی این است که شما میتوانید اطلاعات جامعی در رابطه با میزان سلامت و درستی سئو فنی وبسایت خود داشته باشید. یکی از سؤالاتی که معمولا توسط مراجعین در جلسات مشاوره مطرح میشود این است که کدام ابزار بازاریابی برای کسبوکار ما مناسب است؟ یک ساختار صاف و یک دست باعث میشود که موتور جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو بتوانند به سادگی در تمام صفحات وبسایت جستجو کرده و یا به اصطلاح کراول کنند. در نهایت باید به نکتهی اصلی اشاره کرد: یک ساختار قوی باعث میشود که تمامی راهکارهای سئو تکنیکال بسیار سادهتر شوند. در این گزارش گفته میشود که گوگل توانایی ایندکس و رندر کدام صفحات را ندارد. البته این بدان معنا نیست که برای رتبهبندی و فهرست شدن در موتورهای جستجو شما باید سئو تکنیکال وبسایت خود را بینقص انجام دهید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.