دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

الگوریتم های گوگل برای سئو- وب نگاه

قادر هست که وبسایت را بطور کامل آنالیز نموده و برای بهبود وبسایت پیشنهاداتی را ارائه میدهد. در صورتی که گوگل هنگام خزیدن در صفحات سایت شما به دو صفحه با اطلاعات یکسانی برخورد کند، قادر به تشخیص آنها نخواهد بود. No YDIR : به موتورهای جستجو اجازه نمیدهد از توضیحات سایت موجود در دایرکتوری یاهو استفاده کند. در صورتی که وبسایتتان را در دایرکتورهای یاهو و DMOZ یا سایر دایرکتورهای ثبت کرده باشید، از تگهای عنوان و توضیحات ثبت شده در دایرکتورهای در نتایج موتورهای جستجوگر جلوگیری میکند. هدف از الگوریتم کبوتر این است که اولویت بندی نتایج جستجوی محلی را فراهم کند؛ این ویژگی هم برای کاربر و هم برای کسب و کارهای محلی بسیار مفید است. به عنوان مثال اگر تمام انکرتکست یکی از صفحات شما فقط کلمه کلیدی باشد، این امکان وجود دارد که توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شوید. طی چند سال اخیر فرهنگ جستجو در میان تمام مردم دنیا رواج یافته و البته رونق استفاده از تلفن های همراه موجب شده تا دسترسی به اطلاعات نسبت به گذشته بسیار سریع و ساده باشد. تمام پیشنهادات مبتنی بر جست و جوی واقعی نمایش داده شده توسط مردم در سراسر جهان است. اگه سایتی به مخاطب واقعی اهمیت نده و فقط محتوا رو براساس اصول سئو گوگل بسازه تا بتونه با رتبه بالا در گوگل تبلیغات بیشتری دریافت کنه.

این افزونه این قابلیت را داردکه متاتگ ها را کنترل کند .

الگوریتم پاندا یک امتیاز به اصطلاح کیفیت مطلب را به صفحات وب اختصاص میدهد؛ این امتیاز به عنوان یک عامل رتبهبندی برای وب سایت ها استفاده میشود. در برخی موارد دوبار تازه شدن الگوریتم نیاز است تا یک سایت به طور کامل از تاثیرات پنگوئن رها شود زیرا حتی ممکن است تا 6 ماه برای پردازش کامل فایل disavow یک سایت زمان لازم باشد. رتبه بندی ها بر اساس این الگوریتم ها صورت میگیرد و مغز متفکر گوگل هستند. این افزونه این قابلیت را داردکه متاتگ ها را کنترل کند . این قابلیت را دارد که سایت مپ را مدیریت کند . اما راه حل این مشکل چیست؟ Content Hub ها چیست؟ اگرچه حدود 200 عامل وجود دارد که گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرد ، اما ایجاد لینک موثر می تواند نقش مهمی در افزایش محبوبیت بین افراد که ما از آن با نام شهرت یاد می کنیم تاثیر می گذارد. برای مشاهده کارهایی که رقبای شما در حال انجام آن هستند، می توانید نگاهی به صفحات فرود آن ها بیندازید.

آموزش رایگان یواست سئو

اما در حالت کلی میتوان گفت که استفاده از کلمات کلیدی در آدرس دامنه سایت به عنوان یکی از فاکتورهای سئو هنوز هم اهمیت دارد و میتواند سیگنال مناسبی را برای سایت ارسال کند تا در رتبهبندی در نتایج بالاتر قرار گیرید. با این روشها خیلی زود به جایگاه اول نتایج جستجو میرسید اما بسرعت از این جایگاه سقوط میکنید و حتی ممکن است از نتایج جستجو برای همیشه حذف شوید که اصطلاحا به آن پنالتی شدن سایت میگویند. تا به اینجا به نظر میرسد پستتان از نظر موتورهای جستجو سئو شده است. فهرست تصویری موجود نیست: از ایندکس شدن تصاویر در موتورهای جستجو جلوگیری میکند. برای مثال اگر شما یک سایت گردشگری دارید و میخواهید در فصل زمستان برای تور روسیه مطلبی را تهیه و انتشار دهید، با رسم یک نمودار فرضی به شما نشان میدهد که در این فصل به چه میزانی، تور روسیه سرچ میشود. همگی به عنوان کلمات مرتبط معنایی در نظر گرفته می شوند. در صورتی که در نسخههای انگلیسی، آلمانی و هلندی حتی میتواند نوع نوشته را از نظر ادبی مورد بررسی قرار دهد. 2. سایت خود را برای سرقت ادبی و محتوای کپی چک کنید. این در حالیست که در روی دیگر سکه ، ممکن است این سایت از نظر ظاهر و شمای کلی دارای شرایط ایده آلی نباشد ، وجود فونت یا رنگی ناخوانا و آزار دهنده مخاطب را به عقب براند ، غلط های املایی و انشایی فراوان خواننده را به ستوه آورده ، این مطالب هیچ ارتباطی به موضوع سرچ نداشته باشند ، مطلب کپی شده ، کم یا نامفهوم باشد و یا از نظر محتوایی قدیمی یا نادرست باشد .

دوره های سئو

بازاریابی – کپی غیرقابل مقاومت با فراخوان واضح برای عمل منجر به افزایش نرخ کلیک می شود. دست به دامان پلاگینهای جانبی شوید. ترس از شکست را کنار بگذارید و با پختن غذاهای محلی و شیرینیهای خانگی مشغول به کار شوید. حال بگذارید از به اشتراک گذاری مطلب شما در شبکههای اجتماعی مطمئن شویم؛ با تنظیم این بخش به گوگل میفهمانید که این پست مطلق به شماست. همچنین به گوگل میگوید که این مطلب اصلی ماست و فقط این مشاور سئو را ایندکس کن. هرگز کلمه کلیدی متن خود را به صفحات خارجی لینک نکنید. حتیالامکان هر کلمه کلیدی را تنها یکبار در سایت بهکار ببرید و در چندین پست مختلف، یک کلمه کلیدی را تکرار نکنید. ممکن است به هر دلیلی از موتورهای جستجو بخواهید که این صفحه و یا پستتان را شناسایی نکنند. نشانی قانونی یا canonical اینجا به کمک ما میآید. تنظیمات در اینجا بسیار ساده میباشد. در زیر عنوانهای h1 و h2 و h3 از کلمه کلیدی استفاده کنید. No ODP: به موتورهای جستجو اجازه استفاده از توضیحات جایگزین از ODP/DMOZ را نمیدهد. هنوزم بروزرسانی پاندا کار می کنه و به طور منظم تجدید و تازه میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *