دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

کتاب سئو وردپرس به زبان ساده

آموزش سئو یکی از مهمترین فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود. در قالب یک کتاب PDF ما نکات لازمی که باید در ساختار سایت و محتوای خود پیاده کنید تا فروش سایت و فروشگاهتان بیشتر شود را گفته ایم. خرید بک لینک و استفاده از شبکه های PBN تکنیک هایی هستند که با استفاده از آن ها می شود برای وب سایت خود بک لینک ساخت؛ اما باید بدانید که این موارد در دسته سئو کلاه سیاه قرار می گیرند (و در بعضی موارد سئو کلاه خاکستری). در دوره آموزش سئو کلیه تکنیک های سئو درون صفحه و تکنیک های بیرون صفحه تدریس می شود. تصمیم گرفتیم تا به درخواست بازدید کنندگان سایت، بخش مجزایی برای آموزش رایگان در نظر بگیریم تا شما وبمستران عزیز به صورت کاربردی با جدیدترین تکنیک های روز سئو در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید. این بخش از دوره، برای سایت های شرکتی یا خدماتی یا حتی آموزشی، بسیار کاربرد دارد. بنابراین اگر به افزایش فروش یا ارائه خدمات بیشتر فکر میکنید، این کلمات را فراموش کنید! استراتژی برندسازی در شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر از خدماتی است که بعضی از شرکت های خدمات سئو ارائه می دهند.

کتاب الکترونیکی: Off Page SEO یا سئو خارجی چگونه انجام می شود؟

ارتباط و شبکه سازی با خبرنگاران: با بکارگیری شبکههای اجتماعی رابطه خود را با مطبوعات و رسانههایی که متناسب با حوزه فعالیت شرکت هستند حفظ کنید. اما وقتی که گوگل متوجه این کلاه سیاه ها باشد سایت را پنالتی می کند. شما تا اینجای کار سایت را طراحی کردید، به کمک روش های مختلف از جمله سئو کاربر را وارد سایت کردید اما با این کتاب الکترونیکی یاد می گیرید که چطور آن ها را تبدیل به یک خریدار کنید و به شما پول پرداخت کند. دلیل این امر این می باشد که با جایگاه بالاتر گرفتن در نتایج موتور های جستجو مثل گوگل، عملا ورودی به سایت شما افزایش پیدا می کند. امروزه سئو سایت و جایگاه بالاتر گرفتن در نتایج موتور های جستجو، از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. به همین دلیل امروزه، فراگیری سئو سایت یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های هر کسب و کاری به شمار می آید. آیا در این مقاله توضیحات کامل یا قابل فهم از موضوع ارائه شده است؟

به اولین مرجع ارائه دهنده آموزش سئو به صورت کاملا کاربردی برای وبمستران، خوش آمدید. طبیعی است که مخاطبان یک سایت خرید ماشین، به دنبال آموزش کامپیوتر نیستند و شاید از هر هزار نمایش بنر، فقط ده نفر وارد سایتتان شود. این چک لیست ، به بررسی مهم ترین اصطلاحات رایج سئو در سال ۲۰۱۸ پرداخته و به نوعی یک واژه نامه تخصصی سئو می باشد. به کمک دوره آموزش تولید محتوا، نه تنها مقالههایی تولید خواهید کرد که در فروشتان موثر هستند، بلکه درسهایی بزرگ دربارۀ مشتری و نحوه تعامل با او یاد میگیرید. سایت هایی که از تکنیک های کلاه سیاه کمک می گیرند با هر آپدیت الگوریتم های گوگل کاملا در معرض خطر افت رتبه قرار دارند. در دوره آموزش سئو تکنیک های کلاه سفید تدریس می شود. این بخش یکی دیگر از بخش های چک لیست های ضروری برای وبمستران می باشد که در آن لیست اصطلاحات سئو به خلاصه بیان شده است. با این وجود که الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل مرتب تغییر میکنید ولی همچنان مدیران و سئوکاران حرفه ای هنوز معتقدند که بک لینک های دریافتی و سیگنالهای شبکه اجتماعی هنوز هم دارای قدرت هستند! فراموش نکنید که فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز مانند موارد مطرح شده در سئو درون صفحه دارای اهمیت است.

در دنیای دیجیتالی امروزی، شبکههای اجتماعی نقش مهمی را در بازاریابی کسب و کارهای مختلف بازی میکنند و اهمیت آنها در ایجاد یک استراتژی بازاریابی مناسب بر کسی پوشیده نیست. درسهایی که قطعاً در بازاریابی کسب و کارتان به کمک شما خواهند آمد. امیدواریم مطالب کاربردی را در اختیار شما عزیزان گذاشته باشیم. به صورت کلی می توان الگوریتم های گوگل را به دو دسته کلی الگوریتم های هسته اصلی و الگوریتم های جانبی تقسیم می شوند. احتمالا میدانید تمامی فعالیتی که موتور جستجوی گوگل انجام میدهد، به کمک یک الگوریتم هسته مرکزی و یک سری الگوریتم های فرعی انجام میشود که مثل بازوهای الگوریتم هسته عمل میکنند. منظور از این محتوا در واقع محتوایی است که ۱۰ برابر بهتر از بهترین نتیجهای که هم اکنون میتوانید در نتایج جستجو برای یک عبارت یا موضوع کلمه کلیدی خاص پیدا کنید. دیگر بعد از این همه سال که بک لینک ها در تعیین نتایج جستجو پادشاهی میکردند، زمان آن رسیده بود که گوگل یک تغییر قابل توجهی را ایجاد کند و البته این کار را کرد! ولی رتبه های واقعی EAT عامل اصلی رتبه بندی نیست، طبق اعلام گوگل از داده هایی که از انسان های جامعه مورد آزمایش خودش، جمع آوری میکند در ربته بندی تاثیر ندارد ولی میتواند در رتبه بندی کمک کند، زیرا ما قبل از این الگوریتم نیز میدانستیم که گوگل سایت های کم اعتبار و غیر ایمن را در نتایج قرار نمیدهد.

بررسی الگوریتم های گوگل

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *