استخر پیش ساخته چیست؟

1.قابلیت جا به جایی داشته باشد 2. از طول عمر بالا برخوردار باشد 3. راه اندازی آن سریع و آسان باشد 4. انعطاف پ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

1.قابلیت جا به جایی داشته باشد 2. از طول عمر بالا برخوردار باشد 3. راه اندازی آن سریع و آسان باشد 4. انعطاف پذیری بالایی داشته باشد 5. ایمنی آن باید بالا بوده و برای پرورش آبزیان مناسب باشد 6. مهم ترین ویژگی آن این است که در برابر تغییرات دمایی بسیار مقاوم باشد. تا آنجا که به هزینه مربوط می شود، استخرهای فایبرگلاس معمولاً براساس اندازه و ویژگی هایی که انتخاب می کنید قیمت های متفاوتی دارند. از بین کلیه استخرها، استخرهای فایبرگلاس اغلب می توانند بیشترین هزینه را داشته باشند، اما هزینه های کم نگهداری و طول عمر بالای آنها در مقایسه با استخرهای پیش ساخته بتنی، آنها را به گزینه های بهتری برای انتخاب تبدیل کرده است. همچنین لازم است بدانید استخرهایی که برای کودکان ساخته میشوند قیمت کمتری دارند. شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . با این حال، برخی از سازندگان استخر ممکن است چند طرح آزاد را نیز ارائه دهند، اما انتخاب ها محدود خواهند بود زیرا استخرهای پیش ساخته دارای محدودیت حمل و نقل هستند.  Con᠎tent was cre ated by GSA Con᠎te nt᠎ Generator Demoversion .

به علاوه، زمان نصب تنها چند روز تا حداکثر چند هفته طول می کشد و این بسیار سریعتر از روند ۳ تا ۶ ماهه ساخت استخرهای سنتی است. به همین دلیل حدود 6 تا 8 ساعت در روز روشن بودن فیلتر تصفیه استخر کافی است. فیلترهای شنی ساخته شده از بدنه استیل ضد زنگ با مقاومت فشار 6 بار و سیلیس های با خلوص 99.8 درصد قابلیت جذب ذرات تا اندازه 30 میکرون را دارند و پس از آن فیلترهای کارتریجی ذرات تا اندازه 5 میکرون را نیز جذب خواهند کرد که طی این فرایند تقریباً تمامی پارامترهای فیزیکی معلق درآب جذب فیلترها می شوند و آب از شفافیت قابل توجهی برخوردار خواهد شد. این پوشش یک لایه غیر متخلخل به وجود می آورند که تقریباً جذب آب یا مواد شیمیایی را غیرممکن می کند که در اغلب استخرهای بتنی و وینیل یک مشکل رایج است. استخرِ حَرمسرا، نام اثری است از ژان-لئون ژروم. رونالدو حتی دستگیرههای در را با حروف اول نام خود مزین کرده بود. با این اوصاف، همچنان میتوانید استخر خود را در داخل زمین، بالای سطح زمین یا تا حدی بالای سطح زمین بسازید. ساخت استخر در مکان زندگی شما به این بستگی دارد که تصمیم بگیرید که طرح استخر شما چگونه باشد. A​rt ic​le has been gen​erated by GSA Con te​nt  Ge ne​rator ​DEMO.

طرح بینظیر کفش نیوبالانس با الهام از معماری! طراحی استخر، مرحله بسیار مهمی از ساختن استخر، است برای استخرتان باید یک طرح اساسی ارائه بشود. آب بندی تخصصی استخر با سایر مواد نیازمند تجربه کافی در این امر است ولی با توجه به راحتی کار با پلیمر در حال حاضر پرمصرفترین مواد آب بندی استخر قابل عرضه است . آب خود یکی از آخشیگهای چهارگانه سازنده گیتی ست. اگر خواهان خرید جنس مرغوب با کیفیت ساخت فوق العاده از برند اینتکس هستید باید خرید خود را از طریق نمایندگی این برند در ایران انجام دهید . استخرهای پیش ساخته بتنی دارای مزایای بسیار مشهودی در مقایسه با استخرهای سنتی هستند، اما اجازه دهید لحظه ای به هر دو روی سکه نگاه کنیم. بعد از آرماتوربندی، سیم کشی و لوله کشی، با صفحات مخصوص فلزی یا چوبی مخصوص اطراف آرماتورها قالب بندی می شود که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

5. در انتها در مورد مشاوره ساخت استخر نیز توضیحاتی را ارائه می کنیم. استخرهای فایبرگلاس به راحتی می توانند بیش از ۳۰ سال دوام داشته باشند. استخر پیش ساخته پرورش ماهی در مقایسه با استخرهای بتنی در مدت زمان کمتری ساخته می شود و مورد بهره برداری قرار می گیرد. ساخت استخرهای بتنی ممکن است ماه ها طول بکشد، اما می توانید استخری پیش ساخته ای را بسیار سریع و راحت درون زمینی در محل اقامت خود بسازید. به طور کلی، فرآیند نصب استخرهای بتنی پیش ساخته نسبتاً ساده است. به همین دلیل، نصب استخرهای فایبرگلاس معمولاً بیش از ۲ تا ۳ هفته طول نمی کشد. تعمیر و نگهداری بیشتر: استخرهای بتنی به دلیل سطوح متخلخل و بسیار جاذب، بیشتر به نگهداری نیاز دارند. اما هر کسی که امیدوار است به این خانه نقل مکان کند و رونالدو را به عنوان صاحبخانه خود داشته باشد، به جیبهای بزرگی نیاز دارد زیرا برنده پنج بار توپ طلا، برای این ملک لوکس ماهانه ۸۸۰۰ پوند اجاره میخواهد. استخر پیش ساخته، یک استخر شنای زیرزمینی یا روی زمینی است که به طور کامل در یک کارگاه ساخته می شود و سپس برای نصب به محل اقامت شما ارسال خواهد شد. این استخرها معمولاً بسیار سریعتر از استخرهایی که باید در محل ساخته شوند، نصب میشوند، مانند استخرهای شاتکریت و استخرهای آستر وینیل.

آخرین مطالب