مشاور سئو خارجی

مشاوره سئو در خارج

مشاوره سئو در خارج همانند ایران نمیباشد. افراد تازه کار نمیتوانند مشاوران سئو مناسبی برای سایت ها باشند در خارج و صاحبان سایت ها بیشتر به شرکت های نیرومند در این حیطه اعتماد میکنند تا افراد ساده و مبتدی در زمینه سئو ، بدون شک اگر شما هم اندکی حرفه ای فکر کنید میبینید که باید این کار را انجام دهید. 

اما از آنجایی که در ایران تعداد افراد در زمینه سئو بسیار بیشتر از خارج میباشد.

از آنجایی که ما در ایران زندگی میکنیم باید این مورد را بدانیم که الگوریتم های سئو در ایران همانند خارج نمیباشد. شاید برخی از شماها فکر میکنید اگر این خوب است ما هم مشاوره سایتمان را سئوکاران خارجی میدهیم اندکی هزینه بیشتر است اما در عوض نتیجه هم بهتر خواهد بود!

در ابن مورد باید بگویم خیر متاسفانه به این صورت نیست و هرچه قیمت بیشتر باشد کیفیت نیز بیشتر نخواهد بود ، در واقع ان دسته از سئوکاران که در خارج از ایران هستند بر اساس اصول سئو بین المللی کار میکنند که در ایران پاسخگو نیست. همانطور که میدانید در کل دنیا بر این اعتقاد هستند که سئو سفید عالی عمل میکند اما در ایران متاسفانه به جای سئو سفید سئو خاکستری بهتر عمل میکند ، بله این اندکی عجیب است! پس هیچگاه یک سئو کار خارجی نمیتواند شما را به رتبه های برتر گوگل برساند.

این مورد در یکی از وب سایت های معتبر اتفاق افتاد اما هیچ تغییری در رتبه های سایت ایجاد نشد بلکه برخی از این رتبه ها نیز افت کردند ، بله وب سایت بامیلو تمامی سئوکاران خود را از دسته سئوکاران خارجی انتخاب کرده بود اما متاسفانه در برابر سئوکاران ایرانی که با اصول سئو در ایران آشنا هستند نتوانست دوامی داشته باشد و در نهایت وب سایت بامیلو کلاً نابود شد.

پس توصیه ما به شما این است که اگر سایت بین المللی دارید از سئوکاران خارجی و اگر سایت ایرانی دارید از سئوکاران ایرانی استفاده کنید.