سفارش لینک سازی PBN

بک لینک PBN

همانطور که میدانید بک لینک های PBN از جمله قویترین متد های لینک سازی میباشند که به صورت حرمی انجام میشوند ، در متد لینک سازی پی بی ان یا همان لینک سازی چند مرحله ای شما فقط لینک های با کیفیت و البته مرتبطی را دریافت میکنید که از ارزش و اعتبار بسیار بالایی برخوردارند و میتوانند در رشد وب سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشند. لینک سازی چند مرحله ای بدین صورت عمل میکند که هر مرحله به مرحله بعدی خود قدرت را انتقال میدهد که این مراحل در 5 الی 10 مرحله قدرت را به نهایت خود رسانده و به وب سایت شما انتقال میدهند.

نکته جالبتر در مورد متد لینک سازی pbn این موضوع میباشد که گوگل هر چند وقت یکبار الگوریتم های خود را آپدیت کرده و آندسته از سایت هایی که به روش PBN یا همان لینک سازی چند مرحله ای انجام داده اند را از دور خارج مینماید ، حال اگر شما بتوانید این مراحل را با نهایت کیفیت و البته دقت انجام دهید و لینک سازی خود را بیشتر به سمت و سوی لینک سازی سفید سوق دهید خواهید توانست از آپدیت های گوگل بدون جریمه بیرون آیید.

مجری این طرح ناصر رسولی میباشد که برای اولین بار لینک سازی PBN به صورت فوق پیشرفته را آموزش داد و توانست این متد را به صورت تمام و کمال به ایرانیان معرفی نماید. شما میتوانید سفارش لینک سازی PBN بدون افت و جریمه را در انتهای همین صفحه از سایت ثبت کنید که سفارش تا 7 روز بعد از ثبت انجام شده و ریپورت لینک ها در اختیار شما قرار میگیرد.


آیا بک لینک PBN میتواند رتبه کلی وب سایت را افزایش دهد؟

بله لینک سازی پی بی ان این امکان را به وب سایت شما میدهد تا در تمامی جوانب رشد نماید چراکه در زمان اجرای این متد بر روی وب سایت شما قدرت کلی سایت افزایش پیدا کرده و این امکان را دارد تا همانند دیگر سایت های مطرح حتی صفحات بدون لینک را در جستجو ها به نمایش در آورد.

آیا این متد میتواند جریمه گوگل را در پی داشته باشد؟

بله روش pbn میتواند جریمه گوگل را نیز در پی داشته باشد البته در صورتی که ناشیانه و به درستی انجام نشده باشد. لازم است بدانید ما هر هفته و هر ماه متد های PBN را تغییر میدهیم تا به سمت بهبود این روش لینک سازی قدم هایی را بر داریم. نکته دیگر این است که اگر لینک سازی پی بی ان فقط به 1 صورت انجام شود میتواند توجه گوگل را به خود جلب کرده و موجب جریمه سایت شود اما در صورتی که با تغییراتی اعمال گردد این جریمه شامل حال شما نخواهد شد. در صورتی که در انتهای همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید خواهید دید که در هر بار اجرای PBN یک متد جدیدی به کار گرفته شده است و این مانع از بروز خطا در رتبه سایت خواهد شد.

آیا میتوانیم PBN را بر روی رپورتاژ ها نیز اجرا کنیم؟

بله شما میتوانید بک لینک PBN را بر روی رپورتاژ ها نیز اجرا کنید تا قدرت آنها را افزایش دهید و در نتیجه این کار رپورتاژها نیز قدرت بیشتری را به وب سایت شما اختصاص خواهند داد. مطابق با تجربه ما در صورت اجرای PBN بر روی رپورتاژ شما خواهید توانست تا 3 برابر تاثیر بیشتری از رپورتاژ را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که این تاثیر در 3 مرحله اجرا میشود اولین مرحله زمانی است که رپورتاژ منتشر شده است ، دومین مرحله زمانی است که لینک سازی را بر روی رپورتاژ شروع شده است و در نهایت سومین مرحله زمانی میباشد که لینک سازی پی بی ان به اتمام رسیده و گوگل تمامی لینک ها را برای صفحه رپورتاژ ثبت کرده است که تمامی این روند حدود 1 الی 1.5 ماه به طول خواهد انجامید.