آموزش سئو

سئو seo

اموزش سئو مبحثی بسیار گسترده میباشد که در این مقاله برای شما عزیزان کاملاً آن را خواهیم شکافت تا با مباحث مبتدی تا پیشرفته سئو آشنا شوید ، اما بهتر است قبل از هر چیزی هر آنچه در مورد سئو در سایت های دیگر یا پکیج ها آموخته اید را کنار بگذارید و به دقت به مطالعه این مقاله بپردازید. من در این مقاله سعی دارم تا تمامی تجربیاتم را به شما عزیزان منتقل کنم پس با این مقاله همراه باشید...

آموزش سئو

برای آموزش سئو بهتر است ابتدا از اصول سئو را به دقت بیاموزید که برای اینکار من یک پکیج آموزش 160 ساعته آماده کرده ام تا بتوانید به صورت رایگان سئو و اصول سئو را آموزش ببینید. این پکیج آموزشی در 588 درس و جمعاً 160 ساعت آموزش جمع آوری شده است که از صفر تا صد علم SEO را برای شما نمایان خواهد ساخت ، توجه داشته باشید در صورتی که سئو را میخواهید از صفر شروع کنید این پکیج در ابتدای کار بهترین انتخاب برای شما خواهد بود پس ابتدا آن را مشاهده فرمایید سپس ادامه مطلب را مطالعه کنید.


دانلود آموزش سئو


سئو داخلی

سئو داخلی

سئو داخلی یکی از مواردی است که بایستی حتماً در وب سایت خودتان رعایت کنید ، سئو داخلی در چند فاکتور اصلی خلاصه میشود که چنانچه تمامی این موارد رعایت گردد شما میتوانید 99% از سئو داخلی را در سایت خود رعایت کرده باشید. ار این رو من یک فایل صوتی آماده کرده ام تا با مطالعه این پادکست بتوانید تمامی موارد را در سایت خودتان رعایت کنید ، فابل صوتی را در زیر میتوانید مشاهده کنید:


دانلود فایل صوتی چک لیست سئو داخلی


سئو خارجی

سئو خارجی

سئو خارجی را خود من به عنوان اصلی ترین عامل پیروزی شما در میدان نبرد میدانم ، در واقع طی سال ها تجربه ای که دارم گوگل را ابنگونه دیده ام که 80 درصد بر روی سئو خارجی تمرکز میکند و فقط 20 درصد بر روی مابفی موارد ، این یعنی سئو خارجی به تنهایی نیز میتواند رتبه شما را بهبود بخشد البته نه هر نوع سئو خارجی همانطور که سئو داخلی را مطالعه کردید سئو خارجی نیز به صورت صوتی آماده شده است تا مطالعه کنید.  توجه داشته باشید هر آنچه در این مطالب گفته میشود حاصل سال ها تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت میباشد. فایل صوتی سئو خارجی را میتوانید در فایل زیر مطالعه فرمایید:


دانلود فایل صوتی چک لیست سئو خارجی


اگر تا همینجا مطلب را دنبال کرده باشید و به ترتیب پیش رفته باشید نوبت به راه کار های پیشرفته سئو خواهد رسید ، اکنون ما با شما در مورد راهکار های پیشرفته که هیچگاه توسط سئوکاران افشا نمیشوند صحبت خواهیم کرد.

لینک مرتبط

اولین موردی که باید به آن اشاره کنیم گرفتن لینک های مرتبط میباشد ، گوگل هر سایت را در دسته بندی خاصی قرار میدهد ، حال اگر یک سایت که در همان دسته بندی قرار دارد به شما لینک دهد میتواند باعث افزایش رتبه شما گردد ، این مورد را هم سئوکاران ایرانی و هم سئوکاران خارجی همیشه گوشزد کرده اند. بهترین و راحت ترین روش برای گرفتن لینک های مرتبط درج رپورتاژ در سایت های هم حیطه شما میباشد. روش دیگر ساخت وبلاگ هایی در حیطه کاری خودتان میباشد ، در این روش شما در هر سرویس دهنده وبلاگ یک وبلاگ مرتبط با سایتتان میسازید و سپس در هر وبلاگ حداقل 10 مطلب تخصصی و غیر کپی را قرار میدهید ، در نهایت بعد از انجام این کار ها میتواند رپورتاژی برای سایتتان داخل این وبلاگ ها ثبت کنید و از آنها استفاده کنید.

توجه:

توجه داشته باشید شما میتوانید این کار را به صورت دستی انجام دهید و یا اینکه به ما بسپارید ، ما وبلاگ ها را با نهایت کیفیت طراحی کرده و تولید محتوا را در آنها شروع خواهیم کرد که در نهایت از همان وبلاگ ها رپورتاژ هایی را به سایت شما اخصاص خواهیم داد.  برای خرید رپورتاژ وبلاگی مرتبط میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.