اگر می‌خواهید برنده شوید، اکنون فلسفه قایق بادی خود را تغییر دهید!

همراه قایق بادی اینتکس یک پمپ بادی دستی وجود دارد که راه اندازی قایق را امکان پذیر می کند. همچنین به این نکته

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همراه قایق بادی اینتکس یک پمپ بادی دستی وجود دارد که راه اندازی قایق را امکان پذیر می کند. همچنین به این نکته دقت کنید که در هوای طوفانی شدید امکان برگشت این قایق ها وجود دارد. بدنه این قایق ها پی وی سی درجه یک و چند لایه ابریشم تشکیل شده است. ترکیب پی وی سی و الیاف ابریشم، سد محکم و مقاومی را در برابر آب تشکیل داده است. یکی از نکات مثبت قایق بادی اینتکس، بدنه محکم و مقاوم آن می باشد. نشیمنگاه : قایق های حرفه ای معمولا یک فضایی برای نشستن افراد دارند و شما میتوانید روی آن به راحتی بنشینید و همزمان از دیدن مناظر لذت ببرید . اینکه بتوانیم قایق شخصی برای خود داشته باشیم و هر زمان که در کنار رود، دریا یا آبگیری بودیم، به کمک قایق به آب بزنیم، از لذتبخشترین تفریحهای آبی است. بدنه قایق بادی اینتکس نسبت به اندازه آنها از چند قسمت به صورت جدا گانه باد میشوند که این طراحی باعث امنیت بیشتر قایق شده و در زمان سوراخ شدن یک قسمت از قایق دیگر قسمت های بدنه قایق بر روی آب باقی میماند و خطری افراد داخل قایق را تهدید نمیکند . قسمت های آلومینیومی و فایبر گلاس که در کف قایق قرار میگیرند به صورت تیکه های مربع شکل جدا از هم و یا به صورت تا شو هستند که قبل از باد کردن قایق باید در قسمت کف قرار بگبرند و بعد بدنه قایق را باد کنید و چنانچه بلعکس این کار انجام شود به سختی در جای خود قرار میگیرد و به قایق بادی صدمه میبیند .

در این قایق ها قسمت های باد شونده با سایر قایق های بادی متفاوت است، زیرا به دلیل کیفیت بالای بدنه هر دو قایق بادی مارینر، برای تقسیم بندی باد خود بدنه به دو یا سه قسمت مساوی مجزا می شود و هر دریچه باد به منظور نگه داری از یک تقسیم بندی تعبیه شده است. بر روی اکثر قایق های بادی یک دریچه تخلیه باد بزرگ تعبیه شده که کافی است آن دریچه را باز کرده و قایق را از جهت مخالف تا زده و جمع آوری کنید تا تمام باد درون لایهها خارج شده و قایق به حالت وکیوم و اولیه خود باز گردد. جنس بدنه این قایق ها بسیار با کیفیت می باشد و می توان در هر شرایط آب و هوایی از آن استفاده کرد. قایق های بادی اینتکس معایب بسیار اندکی دارند. از معایب قایق بادی های بزرگ می توان به راه اندازی آن ها اشاره کرد که کمی زمان بر می باشد. از دیگر مزایای قایق بادی اینتکس می توان به حجم و وزن کم آن اشاره کرد که به آسانی قابلیت جابجایی دارد.

نمونهٔ این سازههای پوستهای که شامل یک حجم بسته است را در قایقهای پلاستیکی میتوان دید. قایق بادی بوسیله یک ساختار پیشرانش حرکت می کند که قایق بادی موتوری نیز به آن می گویند و گونه ای دیگر که بوسیله پارو حرکت میکند که موسوم به قایق بادی پارویی می باشد. پس از آن میتوانید به منطقه اصلی بروید. اما در مسیر دوم باید به سمت زرین شهر بروید و از جاده معروف عوارضی که پس از ورودی فولادشهر میباشد به سمت مارکده حرکت کنید. به دلیل رنگبندی که دارد به عنوان قایق بادی ارتشی نیز معروف است. امکانات جانبی قایق : قایق هایی هستند که دارای جایگاهی برای قرار دادن سایبان هستند که وقتی شما در آفتاب میروید و یا مسیرتان طولانی است اذیت نشوید و جلوی سوختن پوستتان را میگیرد.معمولا برای برخی از افراد مبتدی هم طناب هایی در نظر میگیرند با نام طناب نجات که بتوانند با کمک آن اگر جایی گیر کردند از طناب برای حل مشکل کمک بگیرند.برخی دیگر از قایق های بادی برای جذب رضایت مشتری عینک و کلاه هایی برای خریداران با برند خود قایق به عنوان اکسسوری و هدیه قرار میدهد.مدل های حرفه ای قایق های بادی دارای طلق مخصوص تنظیم درجه باد و پمپ باد دستی بزرگ برای باد کردن تیوپ و کیت پنچرگیری و چسب پنچر گیری هستند.توری نگهداری وسائل هم یکی از لوازمی هست که درون قایق ها برخی تولید کننده ها میگذارند که اگر میخواهید به دل آب بزنید بتوانید وسائلتان را هم همراه خود بیاورید و درون آن تور بگذارید تا ایمن بماند. This da ta has been done with the he lp  of GSA Con᠎tent G ener​ator DE​MO!

بچگانه : یک سری قایق های بادی هستند که برای بچه های زیر 10 سال مناسب میباشند و آن ها را صرفا میتوانید در استخر های رو باز و روبسته و پارک آبی ها استفاده کنید و با یک تلمبه ساده باد میشود. در صورتی که این نوع قایق ها مخصوص کودکان باشد، به آن ها قایق بادی استخری یا قایق بادی کودکی گفته می شود. مانند مواد دشمنانی که مواد منفجره پرتاب میکردند، میتوانید به کوکتل مولوتفها نیز در دست دشمنان شلیک کنید تا آن را منفجر کنید و به آنها آسیب برسانید، اگرچه که منفجر شدن کوکتل مولوتف، دشمنانی را که توسط آن آسیب دیدهاند را درجا نمیکشد؛ زیرا مدتی طول میکشد تا آتش اثر کند. قایق های ایندکس در انواع 1و2و3و4و5و6 نفره در بازار موجود هستند و دارای یک لایه ضخیم هستند که براحتی آسیب نمیبیند.این نوع قایق برای هرجایی میتوانید استفاده کنید و دیگر نباید نگران این باشید که قایقتان اگر با یک سنگ لاخ جزئی برخورد کند آسیب ببیند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن