آشنایی با انواع عینک شنا و ویژگیهای آنها

لنزهای شفاف بیشترین مقدار نور را عبور میدهند و به شما کمک میکنند بهخوبی اطراف را ببینید. با گذشت زمان ، باید

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لنزهای شفاف بیشترین مقدار نور را عبور میدهند و به شما کمک میکنند بهخوبی اطراف را ببینید. با گذشت زمان ، باید مدت زمان و سرعت شنای خود را افزایش دهید.برخی از مزایای اصلی این ورزش مفرح و مؤثر ، افزایش ظرفیت قلب و ریه است. غواصی از ساحل است شاید رایجترین شکل از ماهیگیری با نیزهاست و به سادگی شامل ورود و خروج از دریا به سواحل یا سرزمینهای اصلی و شکار در اطراف سازههای اقیانوسی میگردد که معمولاً در کنار صخرهها یا دیواره هااست. اندازه عینک باید طوری باشد که کاملا اطراف چشمتان را پوشش دهد تا آب از اطراف آن به درون کاسه چشم نفوذ نکند. د. این مشکلات به دلیل وجود کلر در آب استخر و نفوذ آب به چشم رخ میدهد و ما میتوانیم با استفاده از عینک شنا از بروز التهاب و چنین مشکلاتی جلوگیری نماییم. واشر: آنچه موجب غیرقابل نفوذ شدن آب به عینک شنا می شود همین واشر است که پیرامون لنز را احاطه کرده و حتی در برابر فشار آب از لنزها به خوبی محافظت می کند. به یاد داشته باشید که عینکهای کوچکتر و سادهتر برای مسابقات شنا مناسب هستند، درحالیکه عینکهای بزرگتر با واشر نرمتر برای تمرینات هر روزه کاربرد دارند.  A​rticle has been g enerated ​wi th GSA Co᠎nten᠎t Ge ne ra᠎tor  DEMO.

شنا برای کسانی که اضافه وزن دارند و قصد دارند به وزن مناسب برسند، سودمند است. اگر همین حالا به تصاویر ماهوارهای شهر رشت نگاهی بیاندازید متوجه میشوید که تالاب تکه تکه شده است. شاید تصاویر قایقسواری روی دریاچه پوشیده از سبزه را در اینستاگرام دیده باشید. وقتی آن را روی صورتتان میگذارید، واشر لاستیکی دور آن باید طوری روی صورت بنشیند که هیچ قسمتی از آن از صورتتان فاصله نداشته باشد و باز نماند. عینک شنای کلاسیک از یک لنز چشمی (اپتیکال) و یک واشر که روی پوست حالت مکش ایجاد میکند و به پوست میچسبد ساخته شده است. واشر میتواند از جنس سیلیکون یا فوم باشد. خرید عینک شنا مانند خرید عینک آفتابی نیست که انواع بسیار زیاد و متنوعی داشته باشد و باید به نکاتی بیشتر از زیبایی و ظرافت عینک شنا دقت کنید. لنزهای متنوعی وجود دارد و کاربرد هر یک با دیگری متفاوت است. داوران ردهبندی باید در یک محل یا سکوی بلند که با خط پایان مسابقه در یک راستا باشد قرار گیرند، به شکلی که همواره تصویر روشنی از مسابقه و خط پایان داشته باشند. ساختار آنها به گونهای است که در محیطهای کمنور به دید روشنتر و واضحتر کمک میکند و در محیط پرنور، روشنایی زننده را کاهش میدهد. ​Article h​as been generat ed  wi​th t he  he lp of G᠎SA Content Ge nera to​r DEMO.

اگر عینک شنایی که قصد خرید آن را دارید پل بینی ثابت دارد، از هماهنگ بودن آن با فرم صورت خود مطمئن شوید، در غیر این صورت موجب فشار بر روی بینی شما خواهد شد. شناخت انواع لنز عینک هم به اندازه خود عینک مهم است. بسیاری از کارهایی که قبلاً فقط به صورت فیزیکی انجام میشد، در حال حاضر با کنار هم قرار گرفتن پیکسلها و تصویرسازیها انجام میشود. بسیاری از غواصان صنعتی برای انجام کارهای تجاری استخدام شده و به انجام وظایف مربوط و به کار در آبهای عمیق، از جمله مهندسی عمران و وظایفی دیگر ماننداکتشاف نفت، جوشکاری زیر آب یا ساخت و نگهداری از سازههای دریایی بپردازند. کسانی که دارای لنز تماسی چشمی هستند نیز جهت محافظت از لنز خود باید از عینک شنا استفاده نمایند و قبل از این کار هم حتما با چشمپزشک خود مشورت کنند، چون برخورد ذرهای آب با لنز میتواند خطرآفرین باشد. با دید بهتری که عینک برای شناگر ایجاد میکند، فرد ضمن لذت بهتری که از ورزش و تفریح خود می برد، عملکرد و بازده بیشتری درون آب خواهد داشت و میتواند مدت زمان طولانی تری به شنا بپردازد (چه شناگران حرفهای، چه شناگران آماتور و تفریحی). عینک سوئدی بیشتر برای شناگران حرفهای مناسب است.

این لنزها برای استخرهای سرپوشیده یا شنا در محیطهای کمنور مناسب هستند. درست است که برای محیطهای بسیار پرنور مانند استخرهای روباز یا دریا مناسب است، اما آنقدری واضح هست که بتوان از آن در استخرهای سرپوشیده هم استفاده کرد. این لنزها برای محیطهای بیشازحد روشن مناسب نیستند. این لنزها برای عینکهای مخصوص تمرین یا عینکهای مسابقهای مناسباند. عینکهای تمرین شنا و شنای تفریحی از نوع واشردار کلاسیک هستند. یکی از مزایای آن این است که در رقابتهای شنا، رقبا نمیتوانند چشمهایتان را از پشت عینک ببینند. این یکی از عینک های استاندارد اروپایی و ملی است که دارای نشانه های استاندارد برای کیفیت و ویژگی های یک عینک است. این ویژگی سبب میشود عینک کمتر مهآلود شود، مقاومت آب کاهش یابد و شناگر راحتتر و سریعتر در آب حرکت کند. شنا در نوزادان موجب افزایش هوش، تمرکز حواس، هوشیاری و پیشرفت در روابط اجتماعی آینده آنها میشود. لنزهای آینهای، لنزهایی هستند که سطح بیرونی آنها تیره است و نور را بازتاب میدهند. لنزهایی به رنگ صورتی، بنفش و سبز روشن هم همین عملکرد را دارند، اما نارنجی از همه آنها بهتر است. بدون آنکه نیاز باشد از اسپری ضد مه استفاده کنید به عبارتی بهتر بدون ایجاد کمترین دردسر، هنگام شنا در آب، عینک شنا دید خوب و کافی را برای شما ایجاد میکند.

Con te​nt has  been g ener​at ed with G SA C​ontent Gener ator  DE​MO​!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن