استفاده از لوازم شنا و تفریحات آبی

آدرس: تهران، کیلومتر ۲۲ اتوبان تهران - کرج، روبهروی ایستگاه مترو گرمدره، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس. جمعه از

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

آدرس: تهران، کیلومتر ۲۲ اتوبان تهران - کرج، روبهروی ایستگاه مترو گرمدره، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس. جمعه از ۹ تا ۲۲. میتوانید در زمانهایی که مشخص شده در این پارک حضور پیدا کنید و از تفریح کردن لذت ببرید. خلاصه اینکه پارک جماران برای همه سنین مناسب است و حتی اگر شنا هم بلد نیستید، میتوانید به کلاسهای آموزشی این مجموعه اعتماد کنید. بانوان باید از آوردن غذا به داخل مجموعه خودداری کنند و از بوفه خریدهای خود را انجام دهند. پارک کوهسنگی که روز به روز بزرگ تر می شود و این روزها فازهای جدیدی از آن بهره برداری شده است در محدوده کمربندی و آزاد راه شهید قاسم سلیمانی و میدان تلویزیون و خیابان کوهسنگی پهن شده است. در بخش مرکز خرید مجموعه نیز امکاناتی مانند کافیشاپ، رستوران و مغازههای متنوع وجود دارند که روز شما را به بعد از ساعتها تفریح و شنا در پارک، کامل میکنند. فیش اسپا، اتاق ماساژ، حمام سنتی و سایر خدمات ویژه از جمله امکانات این بخش هستند.

مقرنس هاس آجرکاری شده و بنای با ابهت آجرکاری آن از داخل بلوار نیز دیده می شود. هلیوم پارک از مراکز تفریحی جدید و جذاب مشهد به شمار می رود که توانسته توجه مسافران زیادی را به خود جلب کند. استخر مولی المتقیان که در قاسم آباد مشهد واقع شده جزو مفرح ترین جاهای دیدنی مشهد به شمار می رود. پردیس سینمایی که در مرکز خرید ویلاژتوریست مشهد واقع شده، از مدرن ترین سینماهای و از جاهای دیدنی مشهد است که توانسته تجربه خوبی از رفتن به سینما و تماشای فیلم را به مخاطبان خود بسازد. یکی از محبوبترین تورهای گردشگری در داخل کشور تور کیش است که توانسته جایگزین مناسبی برای سفرهای خارجی باشد. به همین دلیل مشهد از شهرها و روستاهای مختلف ایران از جمله تهران و سایر کشورهای عرب زبان و همسایه های خارجی زائر دارد. در این مطلب قرار است سری بزنیم به تکتک پارک های آبی تهران و با امکانات و تفریحات همه آنها آشنا شویم. خود را در حالتی که مینویسیم تصور کنید: در حالتی که بازوهای خود را بغل کردهاید، درجایی مرتفع روی یک سطح ایستادهاید، در پایین (سطح زمین) استخری از آبهای آرام و تقریبا بیحرکت قرار گرفته است.  This da ta was created ​with t᠎he help  of G᠎SA Conte᠎nt Gen erat᠎or ​DEMO !

با این حال باغ گیاهشناسی فضای مناسبی برای اتراق و نشستن ندارد و بیشتر باید از آنجا بازدید کرد. با این حال همین مسیر که تا آتشکده می پیمایید می تواند از جاذبه های طبیعی خراسان محسوب شود. لقب قدیمیترین پارک در میان پارک های آبی روباز تهران نیز متعلق به پارک آبی آزادگان است که در سال ۱۳۷۷ و در منطقه ۱۵ شهرداری افتتاح شد. وی بر تمام مراحل و عناصر ساخت نظارت داشته است. معماری کلیسا ستون دار است و مشتمل بر محراب، نورگیرهای روی دیوار، زیرزمین، برج ناقوس، گنبد داخلی با نورگیرهای متعدد و سقف شیروانی است. علاوه بر استخر، تفریحات و سرگرمیهای دیگری نیز در این پارک وجود دارند. امکانات آموزشی و درمانی نیز در این مجموعه وجود دارند. کلاسهای این مجموعه در سطح استاندارد برگزار شده و تحت نظر مربیهای حرفهای اداره میشود. پارک آبی ارم با مربیان ورزشی بسیار حرفهای، کلاسهای ایروبیک را برگزار میکند. از دیگر امکانات ورزشی پارک نیز میتوان به دستگاههای هوازی، پیلاتس، فیتنس، کلاسهای آموزش شنا و تنیس اشاره کرد.

با رفتن به این پارک، انگار که واقعاً در یکی از سواحل کشور هستید و تفاوتی احساس نخواهید کرد. عده ای معتقدند بقعه هارونیه زندان هارون الرشید بوده است؛ بعضی معتقدند هارونیه خانقاه بوده و بعضی آن را محل دفن و یا مدرسه ای متعلق به امام محمد غزالی می دانند. این منطقه جایگاه ویژه ای در میان گردشگران دارد به طوری که به قبله آمال شیعیان دوازده امام جهان است. گنبد هنوز هم حالت خشتی خود را حفظ کرده است. این مدرسه هم اکنون پیوند عمیقی با بناهای پیرامونی اش برقرار کرده است. بهترین زمان تور کیش برای استفاده از تفریحات آبی چه وقتی است؟ پارکهای آبی بانوان به خصوص پارک آبی ارم یکی از بهترین و پیشرفتهترین پارکهای ویژه بانوان است. مصلی مشهد در شمال شرقی این شهر و منتهی الیه خیابان نواب صفوی قرار گرفته است. پرداخت این هزینه به دیدن آرامگاه ناردشاه افشار و موزه ای که دراین بوستان زیبا قرار گرفته می ارزد. امکانات مذهبی بسیار زیادی در بوستان بسیج مشهد قرار دارند که بعضی عبارتند از: نمازخانه، مسجد، قرائت خانه، کتابخانه مذهبی و… این کلیسا که در کنار مکتب نرجس (حوزه علمیه بانوان) قرار گرفته است، نماینده وحدت ادیان در شهر مشهد است. در طرح جدیدی که برای پارک آزادگان در نظر گرفته شده است، بخشهایی از آن قرار است سرپوشیده شود و امکانات نوین و جدید دیگری نیز به آن اضافه میشوند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لوازم استخر کودکان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن