استخر پیش ساخته چیست؟

قابلیت نصب توکار و روکار: از دیگر مزایای این استخرها می باشد و در شرایط و مکان های مختلف یک مزیت بسیار کاربرد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قابلیت نصب توکار و روکار: از دیگر مزایای این استخرها می باشد و در شرایط و مکان های مختلف یک مزیت بسیار کاربردی می باشد. استخر های پیش ساخته از نظر قیمت یک مزیت بسیار عالی به شمار می روند و قیمت استخر پیش ساخته بسیار مناسب تر از سازه های دیگر می باشد. گفتنی است استخر پیش ساخته، از نقطه نظر اقتصادی، از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد. در نهایت شرکت مربوطه، اقدام به نصب استخر برای شما خواهد کرد. همچنین نصب این سازه ها در مدت زمان بسیار کوتاه ترین نسبت به سازه های بتنی انجام می گیرد و همین موضوع نیز باعث شده تا در زمان نصب و راه اندازی استخر، بسیاری از افراد این نوع از سازه های استخری را ترجیح بدهند. تکمیل استخرهای بتنی نیز حتی تا نیم سال طول می کشد. اما شما می توانید حتی استخر های پیش ساخته را در داخل زمین نیز راه اندازی کنید .

ارزان بودن و راحتی راه اندازی و نصب آن ها از دلایل پر طرفدار بودن و کاربردشان در صنعت کشاورزی و پرورش ماهی است. خاصیت ضد باکتریایی و ضد جلبکی این استخرها آن ها را به یکی از محبوب ترین استخرهای دنیا تبدیل کرده است. این استخرها از آنجا که کارایی اشان بازتاباندن است. تا آنجا که به هزینه مربوط می شود، استخرهای فایبرگلاس معمولاً براساس اندازه و ویژگی هایی که انتخاب می کنید قیمت های متفاوتی دارند. نصب و اجرا در 7 روزاین استخر دارای محل هایی برای نشستن می باشد. استخر های پیش ساخته در ابعاد و اندازه های از پیش تعیین شده ساخته می شوند و نمی توانید طراحی های سفارشی را در این نوع از سازه ها اجرا کنید. البته که شرکت های مختلف طرح های نسبتا متنوعی را به عنوان سازه پیش ساخته استخر طراحی و تولید می کنند، اما معمولا استخر هایی سازه بتنی تنوع بالاتری در طراحی و اجرا دارند. تفاوت هایی در بین استخر پیش ساخته فایبرگلاس و استخر بتنی وجود دارد که بر تجربه شما به عنوان صاحب استخر تأثیر می گذارد، استخرهای فایبرگلاس از فایبرگلاس ساخته شده اند که باعث انعطاف پذیری بسیار زیادی می شوند.  This has been c re ated by G​SA​ C onte​nt Gen er᠎at᠎or D᠎emoversion.

پس از بابک پسرانش، شاپور و اردشیر پنجم، به عنوان دو شاه آخر پارس حکومت کردند. پیشنهاد شرکت پارس آب به شما نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته است زیرا ساخت استخرهای بتنی ممکن است مدت زمان و هزینه زیادی را برای شما در پی داشته باشد، در واقع استخر پیش ساخته فایبرگلاس همان چیزی است که شما به دنبال ان هستید در این مبحث سعی داریم مزایا استخر پیش ساخته فایبرگلاس را بیان کنیم همانطور که میدانید استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس استخرهای پیش ساخته و یک تکه ای هستند که از فایبرگلاس و رزین ساخته شده اند. در این بین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که اولاً استخرهای فایبرگلاس را نمی توان از نظر اندازه و ابعاد مانند استخرهای وینیل یا بتنی تولید کرد، زیرا از چسب و قالب های پیش ساخته تولید می شوند. گزینه های زیادی روی میز وجود دارد زیرا تمامی تولید کنندگان استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس محصولات متنوعی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان با سلایق مختلف دارند. با توجه به این مزایا، یکی از بهترین گزینه ها برای استخر در باغ است. A᠎rt icle has been cre᠎at ed wi​th GSA Con᠎te​nt Gene rato​r DE MO !

این باعث می شود آنها بیشتر مستعد تجمع آلودگی و هجوم جلبک ها شوند. لایه های رزین و ژل روکش به کار رفته در ساخت استخرهای فایبرگلاس از نفوذ جلبک ها و باکتری ها به داخل استخر جلوگیری می کند. این استخرها به دلیل مقاومت بالای کامپوزیت و رزین ها در برابر خوردگی و پوسیدگی ناشی از واکنش های شیمیایی و اسیدی یا حرارت، جایگاه ویژه ای در صنعت ساختمان پیدا کرده اند. فایبرگلاس از فیبر شیشهای 40 درصد و رزین پلی استر یا رزین پلی وینل 60 درصد میباشد. هزینه ساخت استخر پیش ساخته فایبر گلاس با ابعاد مشخص 50 تا 60 درصد از استخر های بتنی با همان ابعاد کمتر است. لایه ضد UV نیز از تاثیر نور خورشید بر استخر جلوگیری می کند و این سازه مدرن و نوظهور را به طور متوسط تا سی سال مقاوم و قابل استفاده نگه می دارد. در استخرهای پیش ساخته مدرن که دارای سیستم بسته و دارای ورودی و خروجی آب هستند، فرآیند تعویض آب به راحتی انجام می شود. یکی دیگر از مزایای استخرهای فایبرگلاس ، سازگاری و تطابق این سازه ها با سیستم تصفیه نمک می باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن