آیا می‌توانید قلعه بادی (در شبکه) Discover؟

قلعه بادی اینتکس یک فضای بسیار ایمن برای بازی کردن کودکان زیر 7 سال است . سرسره بادی کودکان در گروه وسایل باز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قلعه بادی اینتکس یک فضای بسیار ایمن برای بازی کردن کودکان زیر 7 سال است . سرسره بادی کودکان در گروه وسایل بازی و پارکی کودک قرار دارد. ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی وسایل بازی و پارکی کودک، قیمت سرسره بادی کودک را بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کند. روستای ازباران یکی از روستاهای قدیمی و سرسبز شهرستان فریدونکنار است که میتوان آن را بهعنوان یکی از زیباترین و سرسبزترین روستاهای فریدونکنار معرفی کرد. روستای ازباران یکی از آن روستاهای سرسبز و زیبایی است که پُر از شالیزارهای برنج است. روستای ازباران در فاصله ۵ کیلومتری از فریدونکنار قرار گرفته است. این روستا در بخش جنوب شرقی شهر واقع شده و با شهر حدود ۱۳ کیلومتر فاصله دارد. این شهرک که یکی از جاذبه های دیدنی و جاهای دیدنی فریدونکنار است در فاصله ۶ کیلومتری از فریدونکنار واقع شده و به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم میشود. در زمان شاه عباس که استعمار پرتغالیها درایران خاتمه داده شد، این قلعه به دست امامقلیخان از سرداران شاه عباس فتح گردید. مساحت این تالاب ۵۴۰۰ هکتار است و چون در فصل سرما پرندهها به این منطقه مهاجرت میکنند بنابراین بهترین زمان بازدید از این تالاب، زمستان خواهد بود.

روایت دیگری هم وجود دارد که میگوید فریدون که بر علیه ظلم ضحاک برخواسته و او را به مبارزه دعوت کرده بود و یکی از از اساطیر ایران است، مرزهای جنوبی ساحل خزر را به سلطه خود در آورده و در نتیجه از آن زمان به این منطقه فریدونکنار میگویند. این بندرگاه یکی از قدیمیترین جاذبهها و جاهای دیدنی فریدونکنار است که خیلی از گردشگران بازدید از آن را اول فهرست دیدنیهای این منطقه قرار دادهاند. آمدن هر تازهوارد سپاهی و غیره، کوهبانیهها راکه در برجهای دوسوی دروازه جای داشتهاند را هشیار میکردهاست. اطراف این مجموعه را حصاری با برجهای نیم دایرهای شکل دربر گرفتهاست. دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما میتوانید ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با اتوبوسهای جنتآباد جنوبی به سمت سمرقند و هورا پارک بروید. از جمله جاهای تفریحی در فریدونکنار میتوان به باغ پرندگان، پارک ساحلی لاله و ساحل فریدونکنار اشاره کرد. شهرستان فریدونکنار شهرکهای مختلفی دارد که یکی از معروفترین آنها شهرک ساحلی خزرشهر است. یکی از زیباترین جاهای دیدنی فریدونکنار، پارک ساحلی لاله است. اگر به کمپ زدن علاقه دارید پیشنهاد میکنم در پارک جنگلی زاهدکلا چادر بزنید و از دیدن دریاچه ۵۰ هکتاری این منطقه و رودخانه زیبای آن لذت ببرید.

به خصوص اگر کودکانی منزوی و بدون اعتماد به نفس دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً به خرید سرسره بادی خانگی بپردازید. پیشنهاد میکنم روی تپه بنشینید و از دیدن این منظره زیبا لذت ببرید. باروها که از نوعی سنگ خارا ساخته شده تمام درزهای کوهستان را بستهاست. در فصل تابستان که فصل سفر به شهرهای شمالی کشور است، گردشگران زیادی این شهرک را برای اقامت و سفر انتخاب میکنند. زیرا این سایت انواع سرسره های بادی کودکان را با طرح های متنوع و جذاب و با مناسب ترین قیمت برای خریداران عرضه می کند. اگر قصد سفر به فریدونکنار را دارید لازم است از قبل با این جاذبهها و لوکیشن آنها آشنا شوید تا سفری دلچسب داشته باشید و بتوانید اکثر جاهای دیدنی فریدونکنار را ببینید. در نزدیکی این شهربازی، به رستوران، کافی شاپ و فروشگاههای متفاوت هم دسترسی دارید و محدودیتی از این بابت ندارید. اگر قصد خرید لباس دارید مرکز خرید پرشیا و اکسین بهترین انتخاب خواهند بود. جنس بدنه قلعه بادی از بهترین پی وی سی با ضخامت بالا و مقاومت زیاد تولید میشوند و از حجم سبک و نصب آسان برخوردار هستند . در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که کودکان زیادی در لحظه وقوع حادثه سوار بر قلعه بادی بودند والدین و شاهدان عینی وحشت زده با دویدن به سمت آن تلاش می کنند تا جان آنها را نجات دهند.

بنابراین فقط کسانی میتوانند وارد شهرک شوند که مالک یا میهمان هستند. یک درب بطری شکل به سربازان سوار بر اسب اجازه میداد تا بدون پیادهشدن به تالار Keep، با تاختوتاز وارد شوند. اول وارد خیابان پاسداران شده و از آنجا وارد مسیر بلوار بسیج میشوید. پس اگر به دنبال یک تفریح هیجانانگیز در شیراز هستید، یا اگر با کودکان خود سفر میکنید، این مطلب را از دست ندهید. فریدونکنار در قدیم با نام فریکنار شناخته میشد در حال حاضر دارای ۲ بخش مرکزی و دهفری است. این تالاب علاوهبر اینکه یکی از جاهای دیدنی مازندران و فریدونکنار است بهعنوان یکی از غنیترین اکوسیستمهای تالاب شمال کشور شناخته شده و حتی در کنوانسیون بینالمللی رامسر هم به ثبت رسیده است. فریدونکنار تا قبل از سال ۱۳۲۰ با نام روستای «فری کنار» شناخته میشد. ابعاد قلعه بادی به طول ۳۷۰ سانتیمتر و عرض ۲۷۰ سانتیمتر با ارتفاع 240 سانتیمتر و وزن 22 کیلو گرم تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار است .

᠎Da​ta has  been c᠎reat᠎ed ᠎with the help of GSA Conte nt  Gene ra​to​r DEMO.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن