بالا 10 Websites برای جستجوی جکوزی بادی

این لایه توسط صفحههای پی وی سی ورقه ورقه شده پوشیده شده است که باعث شده مقاومت آن چند برابر شود. جکوزی بادی 6

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این لایه توسط صفحههای پی وی سی ورقه ورقه شده پوشیده شده است که باعث شده مقاومت آن چند برابر شود. جکوزی بادی 6 نفره پرتابل اصلی شرکت بست وی یکی از جدید ترین محصولات کارخانه بست وی بوده که به تازگی با کیفیت و کارایی بالا به بازار های جهانی عرضه گردیده است . اما با تهیه و خرید جکوزی بادی آماده و سونای پیش ساخته شرکت اینتکس و شرکت بست وی تمامی این مشکلات رفع شده و با هزینه بسیار کم و در زمان کمتری میتوانید جکوزی بادی را نصب و راه اندازی کنید و تمامی اعضای خانواده از آن برای رفع خستگی روزانه بهره ببرید . جکوزی­های خانگی دارای دو نوع بادی از خانواده محصولات بادی و دیگری جکوزی­های سرامیکی میباشد که هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند. میتوانید به دسته بندی جکوزی خانگی در وبسایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید. نشستن در قسمت لبهی جکوزی نیز هیچ منعی ندارد چرا که قسمت رویی آن از یک لایه فوم پوشانده شده است که از فرورفتگی جلوگیری خواهد کرد. همراه این کالا یک DVD آموزشی نیز قرار داده شده تا توسط آن اقدام به راه اندازی و جمع کردن آسان تر کرد. زیر اندازی نیز جهت سالم تر ماندن کف این محصول در بسته بندی وجود دارد و از سوراخ شدگی و پارگی احتمالی تا حد زیادی جلوگیری می کند. This h as been gen᠎er ated wi th G᠎SA Con te nt Generat​or Demoversi᠎on !

همچنین سیستم کلر زنی آن باعث شفاف ماندن همیشگی آب می شود. در واقع این جکوزی های بادی سیستم تنظیم دمای آب ، ماساژور و حتی گاها چراغ های LED را نیز درون خود دارا هستند که کنترل تمام بخش های این محصولات به سادگی در اختیار شما بوده و باعث شده تا بتوانید به سادگی محصول خود را شخصی سازی کرده و از تمام خصوصیات این محصولات استفاده کنید. جکوزی بادی را به راحتی میتوان با صرف هزینه کمتر و البته خصوصیات بیشتر جایگزین جکوزی سرامیکی کرد. از جمله این خصوصیات میتوان به داشتن جت ماساژ، پمپ باد، گرمکن، فیلتر تصفیه آب، سبد کلر، درپوش برزنتی، فشار سنج، تخلیه از کف و چسب تعمیر جکوزی بادی اشاره نمود که با این اوصاف دیگر نیازی به هزینه اضافی نخواهید داشت. می توان گفت که مدل های دیگر از قسمت کف اینکار را انجام می دهند. پمپ جت یا ماساژ این محصول از چهار قسمت مختلف آب داخل بدنه را با فشار قابل تنظیم به نواحی پشت و کمر می زند که این کار برای راحتی و احساس آرامش بسیار مفید و توصیه می شود. با خرید جکوزی بادی خانگی اینتکس میتوانید با دوستان و اعضای خانواده خود درون این حوضچه آب گرم نشسته و لحظاتی از روز خود را رویایی زندگی کنید. A᠎rtic​le h᠎as been g en erat ed by GSA ​Content Ge nerator DEMO.

جکوزی بادی 6 ضلعی اینتکس یکی از متفاوت ترین جکوزی های بادی تولید شده توسط شرکت اینتکس با طراحی بدنه جدید بوده که برای استفاده خانواده های کم جمعیت در منزل و فضای باز ویلا و یا باغ ها طراحی و تولید شده است. شما هم میتوانید برای رفع خستگی و ریلکس کردن پس از یک روز کاری سخت این جکوزی بادی را تهیه نمایید و اوقات خوشی را برای خانواده و دوستان خود رقم بزنید. روی این صفحه کنترل دکمههایی تعبیه شده که با لمس آنها میتوانید بر اساس ترجیح خود دمای آب را بین ۲۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد تنظیم کرده و یک حوضچه آب گرم به وجود آورید. پمپ این محصول امکان تصفیه آب، باد کردن و گرم کردن آب تا 40 درجه سانتی گراد را داراست. دریچه ها کاملا محکم و آب بندی شده هستند و پمپ آن دارای چند منوی مختلف برای روشن کردن، بالا و پایین بردن درجه آب و فیلتر کردن جهت تمیز نگه داشتن آب، روشن کردن جت ها یا ماساژور، روشن یا خاموش کردن گرمکن جکوزی و تبدیل درجه سانتیگراد به فاز نهایت را دارد. در این نوع جکوزی پس از هر بار مصرف، آب جکوزی تخلیه میشود که بعضی از این نوع جکوزیها مجهز به المنت حرارتی جهت گرم کردن آب نیز هستند.

تکیل حباب از کف جکوزی و وجود دریچه تخلیه در کف از دیگر ویژگیهای جکوزی بادی 4 نفره اینتکس میباشد. در کف محصول از شش نازل جت استفاده شده که جهت ماساژ دادن کمر و رفع خستگی بدن بسیار کارآمد هستند. این نازل ها عمل ماساژ را انجام می دهند که دور تا دور بدنه قرار گرفته اند و خستگی شما را از بین می برند. پمپ جکوزی را میتوان از راه دور با استفاده از اپلیکیشن راه اندازی کرد و از چند ساعت قبل دستور گرم کردن را به این محصول داد. این جکوزی با استفاده از اپلیکیشن از راه دور قابل کنترل است. با توجه به کیفیت بسیار بالای ساخت این جکوزی بادی از موادی برای ساخت آن استفاده شده که استحکام بالا و طول عمر بسیار زیاد آن را تضمین کرده است. شرکت اینتکس که در ساخت تجهیزات بادی تجربه و شهرت فراوانی دارد، انواع جکوزیهای پیش ساخته بادی، جکوزی بادی تک نفره، دونفره و چند نفره را با کیفیت بالا به بازار عرضه میکند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن