کاناپه بادی تختخواب شو اینتکس

تصاویری از حالات مختلفی که می توان این محصول را استفاده کرد سمت چپ بسته مشاهده می شود. تصاویر حالات مختلف این

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تصاویری از حالات مختلفی که می توان این محصول را استفاده کرد سمت چپ بسته مشاهده می شود. تصاویر حالات مختلف این کالا سمت چپ بسته قابل مشاهده است. کاناپه بادی به حالت تا شده در پلاستیک مخصوص پرس شده است. در واقع عدم هماهنگی ایجاد شده در محیط امری است که خوشایند به نظر نمی رسد. برای تبدیل کردن به حالت کاناپه بادی دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پایی آنرا که با یک تکه پی وی سی به قسمت نشینمنگاه کاناپه نصب شده است تا کرده و زیر بگذارید، در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی این محصول احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شده و تبدیل به یک تشک بادی شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری آن تعبیه شده است. اگر در منزل فضای کافی برای گذاشتن تختهای چوبی ندارید یا افراد مسن در کنار شما زندگی میکنند و یا خودتان مشکلات استخوانی و عضلانی دارید، پیشنهاد میکنیم که از تخت بادی استفاده کنید. برای استفاده از تشک بادی کافی است تا به کمک یک پمپ باد برقی، تشک را باد کرده و از آن استفاده کنید.

کاناپه تخت خو.اب شو یک نفره قابلیت پر و خالی شدن با انواع پمپ باد دستی و پمپ باد برقی و پمپ باد پدالی شرکت های بست وی و اینتکس را دارد . شما می توانید انواع کاناپه بادی را از فروشگاه و شرکت اینتکس با تضمین قیمت و کیفیت و همچنین ضمانت تعمیر و تعویض خریداری کنید. کاناپه بادی و مبل از یک خانواده محصولات بادی شرکت اینتکس، بست وی و جیلونگ هستند، کاناپه بادی معمولا قابلیت تخت خواب شدن دارد و دارای انواع متفاوتی است و نسبت به مبل بادی وزن بیشتری را تحمل می کند، معمولا جنس کاناپه های بادی تختخوابشوی اینتکس از نوع جیر می باشد و می توان جهت استراحت های کوتاه در طول شبانه روز در محل کار و یا منزل خود استفاده نمائید. برای خرید انواع کاناپه بادی و کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و دو نفره با همکاران ما در نمایندگی کاناپه بادی اینتکس با شماره های در شده در سایت تماس حاصل فرمائید . کاناپه بادی تخت شو دو نفره مشکی اینتکس با کد 68566 با طراحی زیبا و منحصر به فرد یکی از پر فروشترین کاناپه های بادی موجود در بازار است . Po st h as be​en g​en er᠎ated ​by G SA Content​ G​en erator DEMO​.

بدنه ای که به صورت مربعی شکل طراحی شده و از یک نشیمنگاه برای کمر و دو قسمت برای دست ها بهره مند است. تشک بادی به صورت مواج و ناهموار طراحی میشود. دریچه های باد کاناپه بادی تخت شو دو نفره پیچی هستند و از سه قسمت به صورت جداگانه باد میشود . چرا که به کمک یک پمپ باد میتوانید به راحتی آن را راهاندازی کنید و یا با خالی کردن باد تخت، آن را جمع کنید. بعد از یک روز کاری خستهکننده، نشستن بر روی یک کاناپه راحت میتواند تمام خستگیهای شما را از بین ببرد. تمام مشخصات کالا که روی بسته بندی نوشته شده، روی بدنه محصول نیز چاپ شده است. کاغذ زرد رنگی در بسته بندی کاناپه بادی قرار دارد که حاوی چسپ تعمیرات است. این محصول به صورت تا شده در پلاستیکی قرار گرفته است و این تا شدن به گونه ای است که با داخل قرار دادن بخش های رنگی از کثیف شدن رویه آن جلوگیری شود. به دلیل استفاده از جیر ضد تعریق در سطح این محصول، رویه کاناپه بادی به سمت داخل تا زده شده تا از کثیف شدن این کالا جلوگیری شود. به دلیل محافظت از سطح این محصول رویه آن به طرف داخل تا شده است تا از کثیف شدن این کالا جلوگیری شود.

برای حفظ رویه این محصول که از جنس PVC است سطح آن به داخل تا شده است تا از مانع کثیف شدن محصول شود. کاناپه بادی قابل حمل و کاناپه بادی پرتابل مانند دیگر محصولات بادی اینتکس ساخته شده از جنس پلاستیک PVC با انعطاف بالا بوده که از روکش های مختلفی برای قسمت رویه آنها مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این وسیله قرار است یکی از ارکان دکوراسیون شما را تشکیل دهد. اگر شما هم به هر دلیل تصمیم به خرید کاناپه بادی گرفته اید، اما تخصص لازم در این زمینه را ندارید، بهتر است این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا شما را با کاناپه بادی آشنا کنیم. از نظر ابعاد نیز بسیاری از مدل های تولید شده به شکل استاندارد ظرفیت های یک نفره و دو نفره را دارند اما برخی از کاناپه بادی 2 نفره نیز به دلیل داشتن ابعاد بزرگ مانند کاناپه بادی دو نفره اینتکس به راحتی تا سه نفر را در خود برای نشستن و یا دراز کشیدن جای می دهند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن