راز گمشده جکوزی بادی

در بخش جلویی کارتن قسمت بالا به تکنولوژی فیبر استفاده شده در محصول اشاره شده و بالاتر از آن لوگوی شرکت سازنده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در بخش جلویی کارتن قسمت بالا به تکنولوژی فیبر استفاده شده در محصول اشاره شده و بالاتر از آن لوگوی شرکت سازنده وجود دارد. نام برند بست وی در بالای قسمت رویه کارتن به خوبی دیده می شود، همچنین نوشته ی Lsy-Z-Spa در دو سمت جعبه بسته بندی جکوزی بادی قرار داده شده است، تمامی قسمت های کارتن بسته بندی تم مشکی داشته و همه ی تصاویر به صورت رنگی چاپ شده اند، بک راند صفحه ی اصلی تصویر چند نفر را نشان می دهد که در حال استفاده از جکوزی بادی بست وی می باشند، روی این قسمت چند آیکون به صورت عمودی قرار گرفته که به امکان تصفیه آب، جنس بدنه و درجه حرارت آب جکوزی بادی اشاره شده است، سمت چپ پایین صفحه ی جعبه نوشته ای مربوط به امکانات گرمایشی و راحتی جکوزی بست وی وجود دارد که در چند سطر چاپ شده است، قسمت کناری کارتن مشخصات فنی از جمله اندازه و ابعاد، ظرفیت محفظه آب، تعداد نفرات برای استفاده و سیستم گرمایشی وجود دارد، همینطور تصویر منوی آپشن های جکوزی بادی در کنار این تصویر قرار داده شده که با مشاهده ی آن می توانید نسبت به امکانات و نحوه ی استفاده از جکوزی بادی آگاه شوید، پایین این قسمت مراحل نصب، آّبگیری و استفاده از جکوزی بست وی را به کمک چند تصویر توضیح داده است، جهت حمل آسان دو جای دستی در کناره ها تعبیه شده که دست به راحتی داخل آن رفته و می توان کنترل بهتری هنگام جا به جایی محصول داشت، برای نگهداری جکوزی بادی دو درب برای کارتن بسته بندی در نظر گرفته شده است که در قسمت بالا و پایین جعبه وجود دارد.

᠎This data h as been ᠎do᠎ne  by G᠎SA Con te᠎nt ​Ge​ne rato​r  DEMO.

با توجه به این که محصول در کنار تمامی لوازم جانبی داخل این جعبه گذاشته شده وزن آن کمی سنگین بوده و به 68 کیلوگرم رسیده است. جکوزی بادی چراغ دار بست وی یکی از خاص ترین جکوزی هایی است که در این سال ها توسط شرکت بست وی تولید و عرضه شده است. جکوزی بادی چهار نفره بست وی دارای 8 نازل جت است که میتوان گفت بهترین و کاملترین پمپ را دارد و چهار عمل لازم برای راه اندازی جکوزی را انجام میدهد که شامل باد کردن بدنه جکوزی , جت کردن آب , گرم کردن آب تا 40 درجه سانتیگراد , تصفیه آب داخل جکوزی , میشود . دو دستگیره در طرفین این محصول به منظور راحتی در حمل و جابجایی احتمالی وجود دارد. همچنین دارای امکانات مختلف بوده است که با وجود آن ها افراد بیش ترین بهره برداری را از آن به میان می آورند.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به داشتن درپوش یا کاور و همچنین وزن بسته بندی 38 کیلوگرمی آن اشاره کرد. بهره مندی از امکانات دیگر نظیر زیرانداز ، درپوش و برچسب تعمیرات در کنار بهره مندی از هیتر آب نیز از دیگر خصوصیات خوب این جکوزی به شمار می رود. در بخش بالایی این جکوزی بادی درپوشی تهیه و طراحی شده است که می توانید در صورت نیاز آن را بر روی جکوزی بکشید تا بدین ترتیب بتوانید مانع از ورود کثیفی ها به داخل جکوزی بشوید و همچنین بتوانید دمای آب را حفظ کنید . همچنین یک درپوش بادی نیز به همراه تمامی جکوزی بادی اینتکس و بست وی قرار داده شده که می توان بعد از هر بار استفاده از جکوزی بادی به گرم ماندن آب درون جکوزی بادی کمک کرد و همچنین از ورود هر گونه حشره و یا شاخ و برگ درختان جلوگیری نمود .

دارای درپوش از جنس پی وی سی بوده که کاملا باد میشود و از قطر بالایی برخوردار میباشد و تمامی رویه جکوزی را میپوشاند و دیگر هیچ گونه گرد و خاکی وارد جکوزی نخواهد شد و از طرفی آب داخل جکوزی گرم میماند . از طرفی برای نصب جکوزی سرامیکی به بخاری و پمپ نیاز است و همچنین برای ساخت این جکوزی سرامیکی باید لوله کشی داخلی انجام شود. در داخل بدنه جکوزی بادی آماده اینتکس دو دریچه ورود و خروج وجود دارد که از طرفی آب را به داخل میکشد و از طرفی دیگر آب را برمیگرداند و در جلوی این ورودی آب یک فیلتر تصفیه بوده که هنگام رفت و برگشت آب را کاملا تصفیه میکند و از ورود ذرات و آشغال های آب به داخل پمپ جلو گیری میکند . برای ورود آب باید از بالای جکوزی اقدام نمود و چنانچه خواستید که آب داخل جکوزی خارج شود بر روی بدنه یک دریچه خروج وجود دارد که در واقع در داخل بدنه جکوزی لوله کشی شده و آب از آن طریق خارج میشود و یا به وسیله یک شلنگ میتوانید آب را به مکان دلخواه خود هدایت کنید . یک زیر انداز برای سالم ماندن در زیر محصول وجود دارد که از سوراخ شدن و پارگی احتمالی تا حد زیادی جلوگیری میکند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن