راز حلقه شنا بادی

در ابتدا باید اشاره کنیم که حلقه شنا بادی دخترانه اینتکس ساختاری گرد و ابعادی استاندارد را داراست که قابل است

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در ابتدا باید اشاره کنیم که حلقه شنا بادی دخترانه اینتکس ساختاری گرد و ابعادی استاندارد را داراست که قابل استفاده برای کودکان سنین 3 تا 6 سال خواهد بود. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که در صورت بروز هر گونه آسیب شما این مزیت را در اختیار خواهید داشت که به وسیله کارت گارانتی فروشگاه سعید اینتکس به راحتی محصول را تحویل ما داده و پس از ترمیم صحیح و سالم آن را دریافت کنید. اما می توان گفت که با این ساختار ساده مزیت های زیادی را به دنبال دارد. گفتنی است این حلقه شنا بادی دارای دو عدد دستگیره در قسمت کناری خود بوده که شما عزیزان با استفاده از آن ها می توانید به راحتی در جهت حفظ تعادل خود استفاده نمایید. این محصول بر روی سطح آب قرار می گیرد و مورد استفاده افراد است و از فرو رفتن آن ها به داخل آب جلوگیری می کند. بر همین اساس تمامی قسمت های جنس بدنه و رویه این حلقه شنا از نوع وینیل یا همان پی وی سی می باشد. اگر کودکان از آب میترسند، این وسیله به راحتی میتواند لذت بازی را برایشان به همراه داشته باشد، پس میتوانید حلقه شنا بادی را به عنوان کادو برای او تهیه نمایید. ᠎Art​ic le has been cre ated ​by GSA Conte᠎nt Gener᠎at or Dem​oversion .

همچنین لازم به ذکر است به همراه این کالا یک عدد برچسب تعمیرات نیز برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید در هنگام بروز مشکل یا آسیب دیدگی به راحتی آن را تعمیر نمایید. جهت سفارش این کالا می توانید به سایت اینتکس کرج مراجعه کنید. از ویژگی های منحصر بفرد و مهم این کالا وجود دو عدد دستگیره در قسمت کناری این حلقه شنا بادی می باشد که جهت حفظ تعادل وجود داشته و کمک شایانی به شما عزیزان در هنگام استفاده از این کالا خواهد کرد. دو مدل برای باد کردن حلقه شنا وجود دارد، یکی اینکه خودتان بخواهید آن را باد کنید و دوم مدلی است که دارای پمپ دستی است و به سادگی می توانید آن را پر از باد کنید، مدل دوم دارای قیمت بالاتری است. تا آنها این استعداد را تبارز داده نشان دهند که آنها نیز وجود دارند. تعمیرات این محصولات بادی کاری ساده و آسان است که با برش دادن مقداری از برچسب و چسباندن آن بر روی محل آسیب دیده می توانید تعمیرات را انجام دهید .

این محصول به گونه این طراحی شده که قسمت میانی آن تو خالی بوده و دارای بدنه ای به رنگ سفید با طرح کارتونی پری دریایی می باشد که شما می توانید به راحتی با استفاده از آن ساعت ها برروی آب شناور بمانید. شما می توانید از دیگر شهر ها به راحتی خرید های خود را انجام داده و محصول خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید . البته آستانه تحمل وزن حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات 40 کیلوگرم می باشد که بایستی آن را در نظر داشته باشید . حلقه شنا بادی دخترانه اینتکس از تولیدات جدیدی است که قطعا با در نظر گرفتن ظاهری که دارد می تواند برای کودکان دختر یک پیشنهاد هیجان انگیز و ایده آل برای خرید به شمار رود. آنها میتوانند امواج صوتی با بسامدهایی بیشتر از محدودهٔ شنوایی انسان بالغ را بشنوند. زیبایی حلقه های سه بعدی نسبت به مدل های ساده بسیار بیشتر بوده و مورد پسند افراد می باشد.

حلقه شنا بادی اینتکس مدل 58202 نمونه ای از با کیفیت ترین و پر فروش ترین محصولات بادی موجود در شرکت اینتکس بوده که در سال جدید و توسط بهترین مواد اولیه ساخته و روانه بازارهای جهانی شده است. حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات ابعاد کوچکی داشته و به همین دلیل شما می توانید آنها را به سرعت راه اندازی کنید ، با توجه به اینکه شما حتی می توانید برای راه اندازی حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات از پمپ های باد نیز استفاده کنید که بهترین نوع پمپ برای راه اندازی حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات پمپ باد دستی می باشد که به بهترین شکل می توانید راه اندازی را انجام دهید . توجه داشته باشید که باد حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات را زیاد از حد در نظر نگیرید چرا که می تواند سبب آسیب پذیری حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات شود .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن