The Impression جامپینگ بادی در مشتریان/دنبال کنندگان شما

در هنگام خرید تشک جامپینگ بادی بایستی به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه و ایمن ترین تشک جامپی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در هنگام خرید تشک جامپینگ بادی بایستی به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه و ایمن ترین تشک جامپینگ بادی را خریداری کنید ، از این رو در ادامه مهم ترین فاکتور های انتخاب ترامپولین بادی یا تشک جامپینگ بادی را به شما عزیزان خواهیم گفت . جامپینگ بادی اینتکس مانند یک زمین بسکتبال است و همراه با این محصول، یک توپ بادی بسکتبال مناسب نیز به شما تعلق میگیرد. فضای داخلی این جامپینگ بادی مربع اینتکس برای بازی 3-2 کودک از سنین 6-3 سال مناسب است . همچنین خاصیت ضد آب پی وی سی نیز موجب شده تا تشک جامپینگ بادی در صورت خیس شدن و یا بارش باران آسیب نبیند . از بهترین اجناس استفاده شده برای ساخت تشک جامپینگ بادی می توان به pvc اشاره کرد ، پی وی سی ها از سری محصولات با خاصیت لاستیکی و انعطاف پذیر هستند که جایگزین مناسبی برای لایه های پلاستیکی می باشد . ابعاد این سازه 7 در 5 در 4 متر است و در حال باد شده به شکل یک قلعه بادی در میآید این قلعه در هر کجا که باشد بچهها را برای بازی و سرگرمی به دور خود جمع میکند، اندازه این جامپینگ به شکلی است که چند کودک به طور همزمان میتوانند مشغول بازی شوند.

از ویژگی های دیگر pvc نیز می توان به ضد آب بودن آن و مقاومت در برابر اشعه های مضر و UV خورشیدی مقاوم است ، همچنین شما می توانید با چرب کردن سطح محصول با برخی از روغن های طبیعی بدون هیچ نگرانی از تشک جامپینگ خود در محیط های باز مانند حیاط به صورت دائم استفاده کنید . در مدل 2023 این جامپینگ تنها فرقی که نسبت به مدل قدیمی ان دارد فقط رنگ بندی جدید اینتکس می باشد. تشک جامپینگ بادی گرد بسکتبال اینتکس مدل 48265 از محصولات مفرح و هیجانانگیز اینتکس است که طرفداران زیادی دارد. جامپینگ بادی کودک با انواع پمپ بادهای دستی، برقی و پمپ پایی پر می شود. جامپینگ مربع اینتکس بغل توری ، از جمله محصولات اینتکس از خانواده بازی و سرگرمی کودکان محسوب می گردد . به همین دلیل جامپینگ بادی هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارد. جامپینگ بادی شهر بازی در گروه لوازم بازی و پارکی کودک قرار دارد. اگر تشک جامپینگ از ساختار داخلی لایه بندی شده برخوردار نباشد ، تشک حالت بادکنکی به خود گرفته و ممکن است بر اثر فشار زیاد ترکیده و غیر قابل استفاده شود و یا حالت تخم مرغی به خود بگیرد . این جامپینگ دارای چهار دیواره توری ، یک درب و چهار برجک بادی در چهار طرف خود می باشد ، دیواره ها از پرتاب شدن کودک به روی زمین هنگام بازی و پرش ، جلو گیری می نماید . This data was generat᠎ed  with the ​help ᠎of GSA C​ontent G​enerat or Dem ov​ersi​on.

شاید با دیدن قسمت کف تشک جامپینگ فکر کنید که تشک تو خالی بوده و تنها از باد پر شده است ، اما در واقع ساختار کف تشک جامپینگ این گونه نیست و دارای ساختار لایه بندی شده می باشد ، اینگونه ساختار که به ساختار فایبرتک یا مشبک لایه لایه شناخته می شود ، کف تشک را از حالت تو خالی خارج می کند و استحکام محصول را در برابر فشار و ضربه افزایش می دهد . قیمت بلیط شهربازی پارک ملت مشهد: هزینه بازیهای شهربازی پارک ملت با توجه به دستگاهها متغیر است، اما هزینه ورودی این شهربازی ۳۰۰۰ تومان است. شهربازی پارک ملت در مرکز بزرگترین بوستان شهر مشهد در سال ۱۳۵۱ ساختهشده و اولین شهربازی مشهد محسوب میگردد. مجموعه شهربازی و سرگرمی پارک ملت مشهد، اولین دارنده گواهی استاندارد تجهیزات شهربازی در کشور است و از نظر تنوع و کیفیت در میانبرترین شهربازیهای ایران قرار دارد. با طراحی تشک های جامپینگ بادی با ظاهری فانتزی و کیفیت بدنه بسیار عالی حتی نمونه هایی از آن ها طراحی شده است که قابل استفاده همزمان چند کودک را فراهم می کند ، از این رو حتی می توانید از این تشک های جامپینگ برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها استفاده کنید و زمینه بازی های شاد و محرک را برای آن ها ایجاد کنید . This data has ᠎be​en w ritten by G​SA᠎ Con tent​ G enerator Demover si on.

جامپینگ های تولیدی کیفیت بالایی داشته و موجب افزایش هیجان کودکان می شوند. جامپینگ بادی بسکتبال اینتکس دارای دیوارههایی است که مانع از افتادن کودکان در هنگام پرش و بازی میشود. عمدتا تشک های جامپینگ بادی از دیواره ها و محافظ بادی تشکیل شده اند که اگر طراحی مناسبی داشته باشد می تواند ایمنی بالایی را نیز به دنبال داشته باشد ، از آن جا که دیواره های بادی نرم و انعطاف پذیر هستند ، کودک در هنگام برخورد با دیواره ها نیز صدمه نخواهد دید . تشک جامپینگ بادی گرد اینتکس ظرفیت تحمل دو کودک حداکثر تا ۶۰ کیلوگرم را دارد. تشک جامپینگ گرد بسکتبال اینتکس 48265 عرض ۱۸۰، طول ۱۹۶ و ارتفاع ۱۵۲ سانتیمتری دارد. این تشک جامپینگ به شکل گرد طراحی شده و یک حلقه بسکتبال نیز به بدنه آن متصل است. شهربازی پارک پرواز، بازیهای مختلفی دارد که از بین آنها میتوانیم به سرسره بادی، هلیکوپتر، استخر توپ، جامپینگ بادی اشاره کنیم، منتها باید توجه داشته باشید که استفاده از این بازیها محدودیتهای سنی دارد. شرکت اینتکس و بست وی جامپینگ بادی بسیار شاد و مهیج برای استفاده کودکان شما را تولید میکنند، این محصولات در منزل ویلا و حتی حیاط روی پشت بام و تراس قابل استفاده هستند، بسیار راحت نصب شده و به سرعت جمع میشوند، جامپینگ بادی کودک بدون خطر یک محصول کارامد برای منازل و مهد کودک است که البته از نوع بزرگتر این محصول برای رستوران ها و فضای مهد کودک ها نیز استفاده میشود، بدلیل فضای بادی بین دو لایه در صورتی که کودکان شما روی جامپینگ بادی پرش کنند صدایی را به طبقات پایین ساختمان انتقال نمیدهند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن