بودجه مناسب جهت ساخت تلویزیون شهری

بودجه مناسب جهت ساخت تلویزیون شهری   تلویزیون شهری  های LED بزرگ از تولید کنندگان مختلف تولید می شو

توسط مدیر سایت در 3 تیر 1402

بودجه مناسب جهت ساخت تلویزیون شهری

 
تلویزیون شهری  های LED بزرگ از تولید کنندگان مختلف تولید می شوند و قیمت آنها بسیار متفاوت است. با این حال، قیمت تلویزیون شهری  الکترونیکی LED عمدتا به عوامل زیر بستگی دارد. در زیر، یک تحلیل مختصر برای شما انجام دهید.
1-  مهره های لامپ ال ای دی یا ماژول . مهره های لامپ LED مهمترین جزء تلویزیون های شهری   LED هستند. با توجه به فاصله نقاط مختلف، تلویزیون شهری  الکترونیکی در هر متر مربع از ده ها هزار یا حتی صدها هزار مهره لامپ تشکیل شده است. لامپ های LED عمدتاً شامل لامپ های خطی و سطحی هستند.

پرکاربردترین تلویزیون شهری  های الکترونیکی در چین گوانگلی و جینگیوان هستند. این برندها کارایی هزینه بالایی دارند و برای اکثر کاربران قابل قبول هستند.
2-  سازه فولادی با توجه به محل نصب، روش نصب، اندازه تلویزیون شهری ، انتخاب مواد ساختار قاب و سایر عوامل، قیمت پروژه تلویزیون شهری  الکترونیکی LED مطمئناً بسیار متفاوت خواهد بود. به خصوص هنگام ساخت بیلبوردهای LED در فضای باز، قیمت پروژه با توجه به محیط ساخت و ساز بسیار متفاوت خواهد بود. ترکیب قیمت اسکلت فلزی شامل مصالح فولادی، فرآوری مجدد مواد فولادی، کار جوشکاری و مواد کمکی می باشد. قیمت مواد فولادی و بازفرآوری مواد بر اساس وزن است. در صورت نصب ستون، قیمت فولاد و عمران ستون نیز لحاظ می شود.
3 ، ساختار جعبه. ساختار جعبه را می توان به جعبه ساده معمولی، جعبه ضد آب و جعبه ساختار خاص تقسیم کرد. جعبه ساده ارزان ترین است و نیازی به طراحی ضد آب ندارد، در حالی که جعبه با ساختار خاص گران ترین است. به عنوان مثال، اگر جعبه به شکل قوس، دایره، مثلث یا شکل نامنظم دیگری ساخته شده باشد، باید جداگانه طراحی و باز شود. هزینه بسیار بالا است و نیازهای طراحان و سازندگان جعبه بالاست. قیمت به طور طبیعی بسیار گران تر از جعبه معمولی است.
4.  سایر تجهیزات کمکی و دوره خدمات پس از فروش. مواد دیگری مانند منبع تغذیه، سیستم کنترل، صدا، تجهیزات دفع حرارت، سیم و لوازم جانبی مختلف برای ساخت تلویزیون شهری  الکترونیکی. خدمات پس از فروش مشکلی است که بسیاری از مشتریان تمایل دارند آن را نادیده بگیرند. در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان خدمات پس از فروش رایگان را برای یک یا دو سال ارائه می دهند. البته، اگر تلویزیون شهری  ال ای دی الکترونیکی شما نیازمندی های بالایی دارد، بهتر است به سازنده اجازه دهید خدمات رایگان را برای سه، پنج یا حتی بیشتر سال ارائه دهد تا محصولات شما تضمین بیشتری داشته باشند و با اطمینان بیشتری استفاده شوند.
با فاکتورهای فوق، احتمالاً می توان هزینه تقریبی یک تلویزیون شهری  الکترونیکی LED را محاسبه کرد.


زمینه کاربرد و چشم انداز توسعه تلویزیون شهری

 


وقتی اولین تابلو روان تک رنگ LED بیرون آمد، هیچ کس فکر نمی کرد که اکنون تلویزیون شهری با این تنوع  به وجود خواهد آمد.
در سراسر توسعه صنعت تلویزیون شهری  LED، از صفحه نمایش تبلیغاتی ساده تا توسعه متنوع فعلی حمل و نقل هوشمند، شهر هوشمند، کفش هوشمند، سطل زباله هوشمند و غیره.

صنایع قدیمی شامل رسانه های تبلیغاتی، فرهنگ سرگرمی، ورزش و راهنمایی ترافیک است.
بگذارید تنها در مورد حوزه رسانه تبلیغاتی صحبت کنیم. تلویزیون شهری و زمینه تبلیغاتی یک زوج طبیعی هستند. می توان گفت بدون وجود تلویزیون شهری، توسعه صنعت تبلیغات به این سرعت نخواهد بود. تلویزیون شهری می تواند تصاویر، فیلم ها، کلمات و صداها را به خوبی ترکیب کند و دارای وضوح بالا، روشنایی بالا، رنگ های روشن، موضوع متمایز، طراحی بدیع، تصویر زنده و این ویژگی ها مانند سادگی و سبکی، کاملا نیازهای تبلیغاتی را نشان می دهد. صنعت. علاوه بر این، تبلیغات تلویزیون شهری دارای زمان طولانی، فرکانس بالا و اطلاعات بیشتر است که می تواند مزایای تبلیغاتی بیشتری را ایجاد کند. تلویزیون شهری  رسانه تبلیغاتی عمدتاً در تمام خیابان های شلوغ، مراکز خرید، مراکز خرید، میادین و پارک ها، ساختمان ها، ساختمان های شاخص، ایستگاه ها و فرودگاه ها و غیره استفاده می شود.
در اینجا معرفی مختصری از صنعت قدیمی است. در اینجا فناوری سیاه در حال ظهور است
شاید شما احساس می کنید که ماشین های تبلیغاتی، فیلم ها و فیلم ها از کار افتاده اند، اما سطل های زباله هوشمند، گوشواره های هوشمند، ظروف سفره هوشمند و کفش های هوشمند. آیا تا به حال در مورد آن شنیده یا دیده اید. با محبوب شدن توسعه صنعت، طراحان نیز شروع به باز کردن حفره های مغز خود می کنند و فناوری های مختلف سیاه اغلب ظاهر می شوند. آیا آماده استقبال از دنیایی جدید هستید، دنیایی پر از انواع طعم های LED؟
 منبع
آخرین مطالب