قلعه بادی شهربازی

لیست قیمت قلعه بادی کودک در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف قلعه بادی کودک مورد نظ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لیست قیمت قلعه بادی کودک در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف قلعه بادی کودک مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های قلعه بادی کودک مقایسه کنید. بنابراین می توان با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کرد و در موقعیت های مختلف از آن استفاده نمود. قلعه بادی در طرحها و ابعاد مختلف تولید میشود که هر مدل از آن میزان گنجایش مشخصی دارد. انواع قلعه بادی در طرحها و رنگهای متنوع یکی از پرفروشترین محصولات INTEX به شمار میرود. جهت توضیحات بیشتر با همکاران ما در نمایندگی قلعه بادی و فروشگاه اینترنتی intex سایت اینتکس شو تماس بگیرید . قلعه بادی و خرید و فروش انواع قلعه های بادی کودک اینتکس و بست وی در نمایندگی قلعه بادی اینتکس در ایران با قیمت ارزان عرضه میشود . خرید قلعه بادی کودک ارزان در طرح های کوکانه متنوع همراه با ضمانت اصالت کالا و خدمات پس از فروش ، خرید قلعه بادی کودک سرسره دار به همراه پمپ باد قوی و راه اندازی در مدت زمان کوتاه توسط نمایندگی رسمی برند اینتکس و بست وی در ایران ، برای مشاهده محصولات به وب سایت مراجعه نمایید . ​This was creat​ed by GSA Cont᠎ent Generator ᠎DEMO.

قصر های بادی کودکان با جنس اصلی و اورجینال به صورت عمده و تک فروشی در سایت اینتکس و نمایندگی مرکزی قلعه های بادی در ایران با کیفیت شرکتی توزیع میگردد . این محصول مانند تمام وسایل بازی و پارکی دیگری که کودکان با آنها در تماس هستند، باید ایمن سازی شده و موجب صدمه به کودکان نشود. کودکان می توانند در داخل ایمن محصول لذت داشتن تفریحات مهیج و پرش و جامپینگ را داشته باشند. در هنگام خرید سرسره بادی نکته ای که بسیار حائز اهمیت است توجه به آستانه تحمل وزن سرسره بادی کودک و رده سنی مناسب است چرا که این سرسره ها نیز یک حداکثر قدرت تحمل وزن را دارد و اگر وزن بیشتری به آن ها وارد گردد ممکن است سبب آسیب دیدن و یا ترکیدن سرسره کودک شود. اگر صاف و مسطحی دارید یا در خانه بازی و مراکز بازیتان جای مناسبی برای نصب این سرسره دارید، سرسره بادی یک بازی مهیج و نشاط آور برای کودکان خواهد بود. به دلیل این که زمان بازی های مهیج کودکان از تعادل لازم برخوردار نمی باشند و در زمان داشتن تحرک زیاد ممکن است دچار آسیب شوند طراحان این محصول دیواره ای بادی و محکم به دور بخش پرش کشیده اند که از ساختاری نرم برخوردار می باشد.

بدنه سازگار و ضد حساسیت است به طوری که در زمان استفاده مداوم کودکان را دچار آلرژی و یا آسیب نخواهد کرد. کف این قلعه بادی بوده و خاصیت فنری دارد و کودکان میتوانند بر روی آن پرش کنند و انرژی خود را تخلیه کنند . کودکان این انرژی و شور بیاندازه را در غالب شیطنت، بازی و تحرک تخلیه میکنند. این جامپینگ قلعه بادی از نوع پرشی و ضربه ای است که کودکان با بالا و پایین پریدن در داخل آن و ضربه ای که به کف این قلعه بادی وارد می کنند به بالا پرتاب شده و موجب خالی کردن انرژی و هیجان آن ها می شود . اطراف این مجموعه را حصاری با برجهای نیم دایرهای شکل دربر گرفتهاست. قلعه بازی خانگی است و در زمان کمی قابلیت باد شدن و نصب را دارد و میتوان به وسیله انواع پمپ باد برقی و پمپ باد دستی میتوانید بدنه را پر باد کرده و استفاده نمایید .

برای باد کردن و خالی کردن قلعه بادی میتوانید از انواع پمپ باد برقی و دستی اینتکس استفاده کنید ، اما توجه داشته باشید که بیش از حد بدنه را باد نکنید چرا که باعث سوراخ شدن بدنه از روی پرس کارخانه میشود و باید آن را پنچر گیری کنید ، در جایی که قلعه را قرار میدهید هیچ گونه اشیاء تیز و برنده نباشد که به بدنه قلعه صدمه بزند ، بیش از وزنی که برای قلعه بادی مشخص شده در داخل آن پرش نشود . قابلیت تعمیرات و پنچرگیری در هنگام سوراخ شدن . شما می توانید هنگام تهیه و خرید سرسره بادی، موتور سرسره را نیز تهیه نمایید. به همین خاطرجزو طراحی منحصر به فرد بدنه محسوب می شود که ایمنی کودکان را ایجاد می کند و از برخورد و ضربه و آسیب جلوگیری می کند. این بدنه از دیواره های محکم و بادی تشکیل شده است که فضای گرد سطح را فرا گرفته است و می تواند موجب ایجاد ایمنی در زمان بازی شود. با وجود اینکه پمپ باد برقی با سرعت بیشتر و زحمت کمتری عمل باد زدن قلعه را انجام میدهد، اما قلعههای بادی اینتکس به کمک پمپ باد نیز راه اندازی میشوند. تولید شده با مواد درجه یک بهداشتی .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن