درگ پژو 405 SLX تقویت ریو تقویت شده 2

در آن زمان سریعترین گونه 205 با پسوند GTi یکی از برترین هاچبکهای سریع جهان بود، با این حال حتی نمونه تقویت شد

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

در آن زمان سریعترین گونه 205 با پسوند GTi یکی از برترین هاچبکهای سریع جهان بود، با این حال حتی نمونه تقویت شده این خودرو برای رقابت با خودروهای فوق سریع رالی آن زمان کافی نبود. کمپانی خودروسازی ایران خودرو یکی از بزرگ ترین شرکت های خودروساز داخلی محسوب می شود که در سال 1341 و توسط برادران خیامی تاسیس شد. Il عقب مانده به اندازه کافی سبک است ، اما کمتر از آن چیزی است که به خاطر آوردم. متواضع نیست و آخرین 2.000 دور در دقیقه قبل از محدود کننده چشمگیر است. سرنوشت صنعت خودرو ایران به نوعی با فرانسویها عجین شده و از سالهای دور شاهد مراودات فراوانی میان خودروسازان دولتی و خودروسازان فرانسوی بودهایم. پژو به شریک ایران خودرو در ایران تبدیل شد و محصولات این شرکت را در شمار بسیار بالا در ایران به فروش اینجا کلیک نمایید رساند. با توجه به این تحریم ها مهندسان این کمپانی با تکیه بر دانش و تلاش فراوان به بهبود و طراحی نسل جدید خودروها پرداختند و بعد از مدتی نسخه های فیس لیفت محصولات قبلی به بازار عرضه شدند که دنا و پژو 207 جزو این لیست می باشند. در قسمت پایینی داشبورد سیستم صوتی خودرو قرار گرفته و بعد از ان سیستم تهویه اتوماتیک 207 طراحی شده که با همان فرم قبلی سیستم تهویه 206 در این خودرو استفاده شده است.

گفتنی است در این سالها نمونههای کروکی این خودرو نیز به کمک پینینفارینا طراحی و تولید شد. دنا پلاس توربو و پژو 207 صندوق دار نیز نسل جدیدتر این خودروهای می باشند که با توجه به پیشرفت روز به روز در این صنعت امکانات و سیستم های فنی و ایمنی انها تقویت شده و متناسب با نیاز های افراد طراحی و روانه بازار شده اند. دنا پلاس و نسخه توربو در مقایسه با دنا معمولی از خطوط برجسته بیشتری در بدنه خودرو استفاده شده که اولین قسمت کاپوت خودرو است که دو خط از انتهای کاپوت شروع و در قسمت جلویی به یکدیگر متصل می شوند و تقریبا یک یک سهمی شکل را ایجاد کرده اند که از دید جلو هماهنگی خوبی با جلو پنجره خودرو دیدن صفحه اصلی دارد. این یک ماشین کامل نیست ، حتی کمی ، اما ساده ، ارتباطی و پر سر و صدا است ، به طور خلاصه ، همه چیز را برای سرگرم کردن و بیشتر شما نیاز دارد. این صدا نسبت به 106 کامل تر و معتدل تر است ، اما شیرین تر نیز هست. مکانیزم بهکار رفته در این موتور به نحوی است که توانسته باوجود حجم موتور و مصرف سوخت کمتر به توان و گشتاور بالاتری حتی نسبت به موتورهای بنزینی دست یابد.

با این حال ، 106 از دقت کمتر ، خسته کننده تر و در نهایت بسیار کندتر از 205 برخوردار است. صنعت خودروسازی داخلی در چند سال گذشته با توجه به اعمال تحریم کمپانی های خودروسازی خارجی با مشکل روبه رو بوده و در تولید بسیاری از محصولات تامین نشدن قطعات اصلی خودروها عاملی برای کاهش تولیدات و یا از خط خارج شدن ان محصول شده است. بنابراین Gutmann موقعیت رانندگی بهتر ، گیربکس خشک تر ، دقیق تر و فرمان چندین ساله در پیش رو دارد. که در سرعت در عوض ، به طور شگفت انگیزی دقیق است ، بسیار بیشتر از آن بازوی طولانی و خمیده عجیب و غریب نشان می دهد. همچنین در این گیربکس که مکانیزم تعویض دندهها کوتاهتر شده، نسبت دندههای یک به دو نیز اصلاح شده است. این صفحه نمایش و مجرای تهویه هوا که در زیر ان قرار گرفته است درون یک قاب کرومی رنگ قرار گرفته اند. پژو 205 گاتمن نسخه استادانه ای از 205 1.9 GTi است و شما را از هر نظر به یاد آن می اندازد، از ابزارهای سفید با حروف فلورسنت با طعم زیبایی شناسی مشکوک، دستگیره تعویض دنده باریکتر و فرمان سه پره زیبا با حروف Gutmann.

در این مقاله قصد داریم تا این دو خودرو را با یگدیگر مقایسه و به بررسی امکانات هر دو خودرو از جنبه های مختلف بپردازیم، پس در ادامه با اکادمی اتکس همراه باشید. سوار شدن بر این بروگ ها در جاده های زیبای توسکانی واقعا سرگرم کننده بود. پژو 106 رالی علیرغم سنش ، سرعت خود را بسیار سخت می کند و حتی اگر چرخ جلو قفل شده در حال سیگار کشیدن باشد ، می تواند به پیچ ها برود. 207 صندوق دار تنها با یک گیربکس اتومات 4 سرعته به بازار عرضه می شود و نیروی تولید شده را به چرخ های جلو منتقل می کند. در سال 1345 قراردادي با شرکت روتس انگلیس به منظور تولید پیکان، منعقد گردید که یک سال بعد در 24 اردیبهشت 1346 کارخانه خودروسازي به نام «ایران ناسیونال» با سرمایه حدود 400 میلیون ریال تاسیس گردید. La پژو 106 رالی 205 گاتمن آنها مشترکات زیادی دارند ، با دو موتور تنفس طبیعی که دوست دارند با سرعت بالا کار کنند و دو سیستم ترمز شگفت انگیز کارآمد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اینجا کلیک نمایید ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 6 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402