دروغ و دروغ های لعنتی درباره حلقه شنا بادی

مکتب تربیت بدنی در مراحل اول از طرف متخصصین داخلی و خارجی ایجاد گردیده و در همانجا تدریس والیبال نیز صورت میگ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مکتب تربیت بدنی در مراحل اول از طرف متخصصین داخلی و خارجی ایجاد گردیده و در همانجا تدریس والیبال نیز صورت میگرفت و در سال ۱۳۳۵ هجری شمسی برخی متخصصین کشورهای مختلف همچو ترکیه، جاپان، آلمان، آمریکا و اتحاد شوروی سابق به مکتب سپورت جهت آموزش بیشتر امور تدریسی رسماً استخدام گردیدند. در هر دو بازی اول و دوم، مقابل فیجی و جرزی، عنوان بهترین بازیکن را نیز تیم افغانستان از آن خود کرد. از جمله ۳۰ نفر در تیم ملی شناوری انتخاب گردیدند. شناوری یکی ورزشهایی است که بروی آب اجرا میشود. جودو یکی از ورزشهای رسمی افغانستان بوده، پیشینه تاریخی دارد. در سال ۱۳۲۳هجری شمسی با ایجاد مکتب تربیت بدنی (سپورت) ورزش والیبال شکل رسمی را بخود گرفت. با ساختن حوضهای آب بازی در شهر کابل و بعض ولایات ورزش آب بازی آهسته آهسته به شکل فنی شکل گرفت. دوره ششم: در این دوره ورزشکارانی چون شیر محمد، فرید احمد، محمد قادر، محمد ظاهر، فضل احمد فضلیار، وحید، شاه نصیر، محمد عمر زلمی، زیرک، احمد جان و نورالله عیدی و عده یی دیگر با ایجاد کلبها به آموزش ورزشکاران پرداختند. این بازی در زمان شاه موری چاندرا گوپتا پیشرفته تر شده در گنداره رشد نمود.  Art icle has  be en created by G᠎SA C᠎ontent G enerat​or᠎ Demover᠎si​on!

از قهرمانان ریسمان کش آنوقت عادل شاه ریسمان کش، وجنت میر بادی بلدر بود. برای خرید انواع حلقه شنا بادی می توانید به این صفحه مراجعه کنید. نکته مهم دیگر در رابطه با حلقه شنا بادی طرح دار کودک مدل 59266 بحث سنین مورد استفاده از این محصول است که کودکان بالای هشت سال با خیال راحت می توانند از این حلقه شنا استفاده کرده و لذت ببرند. این حلقه ها به دلیل ضخامت بالای بدنه می تواند ایمنی شما را در زمان استفاده بر روی سطح آب به طور کامل برطرف سازد. در کنار این موارد شما می توانید مشاهده کنید که یک سری امکانات هیجان انگیز نیز بر روی این محصولات در سنین بزرگسال به چشم می خورد. از این نوع متریال در بسیاری از انواع محصولات بادی بخصوص شناور بادی استفاده شده زیرا از مقاومت خوبی در برابر فشار و دمای متفاوت آب بهره مند است. حلقه شنا بادی اینتکس مدل ۵۹۲۵۸ همانند دیگر محصولات کمپانی Intex از PVC یا بهتر است بگوییم وینیل درجه یک ساخته شده و در برابر ضربات احتمالی مقاومت بالایی دارد. کودکان معمولا از هر هدیهای استقبال میکنند؛ بهطوریکه میتوانیم بگوییم سلیقه چندان خاصی ندارند.

نظارت بزرگسالان هنگامی که کودکان از شناور استفاده می کنند، توصیه می شود. اغلب کودکان از آب واهمه دارند و به این علت خود را از شنا و تفریح در آب محروم میکنند. علت رشد آن این بود که اکثر رستورانها و چای خانهها غرض جلب مشتری یک یا چند تخته کروم بورد را غرض جلب بزرگان گذاشته بودند. این ورزش از هندوستان داخل خاک افغانستان گردیده و به سرعت تمام رشد نمود. سپس این جوانان با باز نمودن کلبهای ورزشی توانستند تعداد دیگر از افغانها را تربیت این ورزش نمایند. ورزشکاران شطرنج افغانستان در سال ۲۰۰۴ توانست موفقیتهای حاصل نمایند. این ورزش درتاریخ افغانستان از زمانههای خیلی قدیم مروج بودهاست. اکنون بازی کنان ورزش هاکی در داخل کشور و خارج کشور وجود دارد. علاوه بر تیمهای معارف و اردو چهار تیم هاکی دیگر وجود دارند. هر مکتب، هر فاکولته از خود تیم ریسمان کشان داشت. سرپرستی فدراسیون پرورش اندام را بعد از وفات استاد عبدالله یعقوبی، تاج محمد آریا فیضی که از ورزشکاران سابقه دار این رشتهاست تا انتخابات سراسری به عهده داشت و از چند سال بدینسو ریاست فدراسیون پرورش اندام را آقای باور هوتک به عهده دارد.

از اینکه این ورزش در تربیت بدنی جوانان معارف اثرات نیک داشت تعداد علاقمندان این ورزش خیلی زیاد گردید. در ابتدا ورزش ووشو را استاد محمد حسینی زیر نظر استاد علی رضا سهراب زاده بنیانگذار ووشو ایران تعلیم دید استاد حسینی شاگرد ارشد استاد سهراب زاده بود. دوره چهارم: در این دوره استادانی چون محمد قدوس، غلام گنگ، اسد بازو، خواجه سلام، خلیل آرش، محمود شاه، محمد زمان، صوفی غنی و عده یی دیگر استند که کاروان پرورش اندام را پویا نگهداشتند. نخستین مسابقات پرورش اندام با معیارهای پذیرفته شده بینالمللی در سال۱۳۵۵ خورشیدی در کابل ننداری در سه کتگوری قد بلند، قد متوسط و قد کوتاه برگزار شد که در کتگوری قد بلندها استاد شمسالله رحیم پایهگذار پرورش اندام در افغانستان مقام اول، استاد حبیب غفوری مقام دوم و استاد عزیز مقام سوم، در کتگوری قد متوسط استاد رحیم بره کی مقام اول، استاد حیات الله مقام دوم و استاد تاج محمد مقام سوم و در کتگوری قد کوتاه استاد هدایت الله حبیب مقام اول، استاد وحید الله مقام دوم و استاد صادق مقام سوم را به دست آوردند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن