استخر پیش ساخته - هرگز پایان می‌یابد، به جز...

یکی از ویژگیهای استخر پیش ساخته نسبت به استخرهای بتنی و سنتی این است که نصب و راه اندازی آنها نیاز به زمان بس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یکی از ویژگیهای استخر پیش ساخته نسبت به استخرهای بتنی و سنتی این است که نصب و راه اندازی آنها نیاز به زمان بسیار زیادی نداشته و در کمتر از 3 ساعت میتوان یک استخر پیش ساخته با تمام تجهیزات را راهاندازی کرده و از آن استفاده کرد. از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و منازل با حیاط های بزرگ جهت شنا و تفریحات آبی ، و مصارف کشاورزی و صنعتی و جهت آب درمانی ، قابل استفاده در داخل زمین و روی زمین ، و قابل اجراء در زیر زمین منزل یا پارکینگ یا حتی بر روی پشت بام منزل ، با ایمنی بالا ، اینگونه استخر های اینتکس تشکیل شده از یک پارچه برزنتی و اتصالات فلزی میباشند که با نصب شدن پایه های استخر بر روی پارچه برزنتی آنها استخر تکمیل و قابل استفاده میباشند ، نصب و راه اندازی آنها در کمتر از 2 ساعت انجام میشود ، و جزو بهترین نوع استخر های پیش ساخته خانگی و … استخر پیش ساخته یکی از بهترین محصولاتی به شمار میرود که از جنس پی وی سی و یا برزنت قابل تولید بوده و کارایی بسیار زیادی نیز دارد. This ​po​st h as ᠎be en done ​wi th G᠎SA Content Gen erat or D emov᠎er᠎sion!

و شرایط تفریحات آبی، آبدرمانی، ورزش، تمدد اعصاب و راحتی خیال، محل بازی و تفریح را برای همه اعضای خانواده مهیا میسازد و به دلیل داشتن سطحی یکپارچه، یکنواخت و منعطف تر نسبت به استخرهای بتنی برای کودکان از امنیت بالایی برخوردار است. اکثر استخرهای کشاورزی و استخرهای باغی در اندازه های بزرگی ساخته میشوند . این استخرها به دلیل مقاومت بسیار بالای کامپوزیت در برابر خوردگی و پوسیدگی ناشی از واکنش های شیمیایی و اسیدی و یا حرارت، در صنعت ساختمانی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در مرحله ی بعد آبگیری استخر پیش ساخته شروع میشود و همزمان اجرای لولهکشی و نصب تجهیزات تصفیهخانه انجام خواهد شد؛ در حین آبگیری استخر در محل گود نشست لازم را میکند و جایگاه آن تثبیت خواهد شد. پمپهای تصفیه آب فیلتری نیز از دیگر تجهیزاتی است که برای تصفیه آب بسیار مناسب بوده و این موضوع باعث میشود که همیشه بتوان از آب تصفیه شده برای شنا استفاده کرد. از جمله تجهیزاتی که به همراه استخرهای پیش ساخته بوده و بسیار هم کاربردی هستند، پایههای آلومینیومی هستند. استخر پیش ساخته در جنس و ابعاد بسیار مختلفی ساخته میشود و این موضوع باعث شده تا بتوان از انواع مختلف آن استفادههای بسیار زیادی برده شود، زیرا معمولا این نوع از استخرها دارای امکانات بسیار ویژهای هستند، این موضوع باعث شده تا استفاده از این محصول در طی سالهای گذشته بسیار بیشتر از قبل شود.

یک استخر پیش ساخته از دو بخش اصلی یعنی بدنه و پایه ها تشکیل شده است که در هنگام خرید بایستی به جنس هر دو بخش دقت کنید زیرا دوام و مرغوبیت اجناس استفاده شده در محصول است که کیفیت و استحکام آن را مشخص خواهد کرد . استخرهای فایبرگلاس پیش ساخته در بالاترین سطح ممکن توقعات هر کسی در مورد استخر را برآورده مینماید. درپوش و زیر انداز نرم برای کف استخر از دیگر امکاناتی بوده که برای استفاده از استخر پیش ساخته مورد نیاز هستند. همانطور که میدانیم استخرها محیطهای مستعد رشد انواع قارچ، باکتری و جلبک است. استحکام بسیار مناسبی که استخرهای پیش ساخته دارند باعث شده تا این نوع از استخرها به ندرت دچار آسیب دیدگی شوند. این موضوع باعث شده تا تمایل به استفاده از این استخرها بسیار بیشتر شده، زیرا در نصب و همچنین استفاده از استخر پیش ساخته تاثیر مثبتی دارند. همین مسئله هم باعث شده تا قیمت این ابزار تحت تاثیر قیمت دلار و یورو کم و زیاد شود.

اولین عاملی که قیمت استخر پیش ساخته اینتکس را تحت تاثیر خود قرار می دهد و شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به کیفیت ساخت این استخر می باشد. توجه به ابعاد این محصول به شما اجازه می دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. سرزمین موجهای آبی مشهد یکی از بهترین و هیجانانگیزترین پارکهای آبی موجود در این شهر است و همچنین یکی از بزرگترین پارکهای آبی خاورمیانه به شمار میآید؛ لازم به ذکر است که سرزمین موجهای آبی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده است. نصب و راهاندازی سریع این محصول و حمل و نقل آسان از بهترین دلایل استفاده این نوع استخر است. این موضوع باعث شده تا بتوان برای انجام کارهای بسیار مختلفی از این محصول استفاده کرد. محصول مشابه دیگر استخر بادی است که امکانات نزدیک به این استخر دارد و از مزیت رقابتی آن میتوان به قابلیت حمل راحت و سریع آن اشاره کرد. از طرف دیگر باید خاطر نشان کرد که فقط آجرها می توانند در ساخت دیواره استخرها مورد استفاده قرار گیرند و به هیچ عنوان نمیتوان در کفسازی استخر از آجر استفاده نمود . سپس باید با استفاده از بست لولهها را محکم کنید تا آب نشتی ندهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402